reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Kobietki, a czy na ta wizytę z biciem serduszka pierwszym byliście że swoim mężem /partnerem? Bo to usg chyba jeszcze bedzie dośrodkowe ;) więc nie wiem czy nie byłoby skrępowania w tej pozycji ;) jakie badania na początku zleci mi lekarz?
Ja byłam z mężem. Mimo tego że zna on doskonale każdy centymetr mojego ciała i nie byłabym skrępowana, lekarz zadbał o to żeby wszystko wyglądało smacznie, bez rozkraczania się przy mężu ;D mąż siedział przy mojej głowie a ja byłam przykryta prześcieradłem.
 
Dziewczyny, mój dzidziuś chyba przestał lubić wszystko co słodkie... Dzisiaj rano jadłam żelki, prawie od razu je wyrzygałam. Sorry za to sformułowanie, ale już nie wiem jak to nazwać. Po południu podkusilo mnie na mus owocowy i był też slodki. Godzinę później wszystko zwróciłam. A potrawy, które były bardziej jałowe np. chleb z wędliną przyjęłam bez problemu. Mam dość [emoji29]
też tak mam jak jest naprawdę *ujowo.
teraz już mam umiarkowane mdłości, ale i tak ze słodyczy najbardziej lubię pieczywo z masłem i z szynką :D
 
Ja byłam z mężem. Mimo tego że zna on doskonale każdy centymetr mojego ciała i nie byłabym skrępowana, lekarz zadbał o to żeby wszystko wyglądało smacznie, bez rozkraczania się przy mężu ;D mąż siedział przy mojej głowie a ja byłam przykryta prześcieradłem.
Moja ginekolog ma takie fajne jednorazowe różowe spódniczki [emoji846] dzięki temu nawet ja czuję się bardziej komfortowo podczas badania
 
Dziewczyny, mój dzidziuś chyba przestał lubić wszystko co słodkie... Dzisiaj rano jadłam żelki, prawie od razu je wyrzygałam. Sorry za to sformułowanie, ale już nie wiem jak to nazwać. Po południu podkusilo mnie na mus owocowy i był też slodki. Godzinę później wszystko zwróciłam. A potrawy, które były bardziej jałowe np. chleb z wędliną przyjęłam bez problemu. Mam dość [emoji29]
Współczuję [emoji20] Ja też mam problem ze słodkim ale bez wymiotow jak narazie.
 
Kobietki, a czy na ta wizytę z biciem serduszka pierwszym byliście że swoim mężem /partnerem? Bo to usg chyba jeszcze bedzie dośrodkowe ;) więc nie wiem czy nie byłoby skrępowania w tej pozycji ;) jakie badania na początku zleci mi lekarz?
Witaj [emoji846] Najpierw weszłam sama na wizytę. Gdy miało już być robione usg zapytałam lekarke czy mąż mógłby wejść. Nie było problemu. Nie było skrępowania z mojej strony, ze strony męża też raczej nie. Przynajmniej nic nie mówił na ten temat. Na następne badanie też się ze mną wybiera.
 
reklama
Ja też bym chciała żeby maz był przy wizycie więc porozmawiam z p.doktor czy da się to jakoś załatwić delikatnie A na jakie usg chodzicie? Moja lekarka ma takie zwykłe a nie 3D więc zastanawiam się czy nie chodzic do dwóch lekarzy, ale wiadomo 2xprywatnie to dużo większe koszty. Może warto dopiero później raz po raz pójść do takiej dużej kliniki na to 3-4d? Można tak wyrywkowo do innego lekarza pójść w ciazy? Oprócz wizyty u prowadzącego swojego.?
 
Do góry