reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Po raz kolejny uświadczam się w przekonaniu, że tym razem nie podpisze zgody na oksytocynę. Znam wiele historii w których oksy stała sie problemem a nie pomocą. Bóle, że myślisz że umierasz a rozwarcie nic nie rusza.
Ciekawa jestem jak w szpitalu zareagują na brak zgody na oksy. Spotkalyscie się kiedyś z taką historią?
Ja słyszałam że oksy u jednej dziewczyny przy bliźniakach z 6 cm rozwarcie cofnelo się do 4 cm i już później nie ruszyło.
 
Ja miałam podawaną oksytocynę przy 2 porodzie bo pojechałam do szpitala ze skurczami, które okazały się za słabe, żebym mogła wypchnąć dzidziusia, a rozwarcie już miałam bardzo duże
 
Ale naprodukowalyscie
Przede mną dziś wizyta , wczoraj już był płacz ze strachu , usnęłam chyba po 2 w nocy i od 6 już na nogach .... Jak ja wytrzymam

Ja mam jutro wizytę. Dzisiaj 7+4 [emoji173]️[emoji173]️ tak bardzo czekałam już dwa tygodnie na to wizytę a to już jutro i już się boje. A ja za to bardzo śpię. Wczoraj mąż z synkiem poszli na spacer a ja od 12 do 14 spałam na wieczór tez już po 20 poszłam spać ale za to podudka o 4:30 bo synek wstał [emoji85]
 
Ja mam jutro wizytę. Dzisiaj 7+4 [emoji173]️[emoji173]️ tak bardzo czekałam już dwa tygodnie na to wizytę a to już jutro i już się boje. A ja za to bardzo śpię. Wczoraj mąż z synkiem poszli na spacer a ja od 12 do 14 spałam na wieczór tez już po 20 poszłam spać ale za to podudka o 4:30 bo synek wstał [emoji85]
Ja wczoraj o 14 też miałam drzemkę do 16 , ale później już stres opanował
 
Ja codziennie muszę sobie zrobić drzemkę [emoji85] niestety tak się z moim synem przestawilismy ze mamy drzemkę o 17 i później chodzimy spać koło północy [emoji33]
 
reklama
Ja codziennie muszę sobie zrobić drzemkę [emoji85] niestety tak się z moim synem przestawilismy ze mamy drzemkę o 17 i później chodzimy spać koło północy [emoji33]

Mój właśnie już nie chętnie chodzi spać po południu i chodzę jak zombie [emoji85] i czekam do nocy jak tylko idzie spać to ja tez [emoji85][emoji23]
 
Do góry