reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Dziewczyny ja lecę jutro do gina... Wczoraj zemdlałam. Uważajcie proszę na zaparcia!!! Ja miałam tak duże zaparcia i tak ogromny ból jelit mnie złapał że odlecialam. Ból był tak silny że mój organizm się wyłączył. Teraz Nie plamie, nie krwawię, brzuch nie boli. Ogólnie po tym incydencie zadzwoniłam do swojego gina i kazał mi wziąć czopki i pojawić się w poniedziałek, jeśli nic nie będzie się działo niepokojącego. Mąż poleciał po czopki glicerynowe i "poszło". Ale najedli się wszyscy strachu... Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze z dzieckiem. Oszaleje do tej wizyty.
Ja całą pierwszą ciąże męczyłam sie z ostrymi zaparciami,I od tych zaparć nabawiłam sie wczesnych skurczów macicy juz na początku 20tc,Ten ból jest okropny,taki rozrywający brzuch od środka ,dlatego wiem co przeszłas i współczuję :/
 
reklama
Ndorka ja mialam porod super. O 16.45 pierwszy skurcz (o 12 w dzien na ktg nic nie bylo) po 20 skurcze co 5-7 min ale nie bolalo wiec nie sadzilam hahaha:D a bylam po terminie. Po polnocy do szpitala bo zaczelam krwawic (tylko dlatego) a tam juz 10 cm... 1'45 corka na swiecie. Porod nie pamietam strasznego bolu... ale ciecie i szycie dla mnie to dramat. Nie chce tego wiecej. I duzo czytalam nakrecilam sie ze cos moze pojsc nie tak.. chyba chce sprobowac cc moze bede zalowala moze nie ale taka jest moja decyzja.

Tinia ja mam bole zoladka szczegolnie po jedzeniu, masakra...

Niemampomyslu wspolczuje przejsc! Ciesze sie ze i u Ciebie i koleznki wszystko dobrze! Odpoczywaj;)

Kasieczna trzymaj sie wszystko na pewno bedzie dobrze!;) ja nie sadzilam ze zaparcia moga miec taki wplyw na ciaze...
 
U mnie link niestety tez nie dziala.

Ja siedze na przegladarce w telefonie tylko i wylacznie. Z jakich aplikacji wy korzystacie na forum??
 
Dziewczyny a czy jak kichacie boli was podbrzusze? Mnie po każdym kichnieciu tak boli brzuch ale tylko przez chwilę i ustaje..

Ja wizytę mam we wtorek, już się stresuję.

A co do zaparć lekarz kazał mi jeść minimum 1 jabłko dziennie albo gruszek lub kilka śliwek i pić dużo wody przez cały dzień. Jak na razie problemu nie mam..
 
Dziewczyny na zaparcia moze sprobujcie jesc owsianke. Ja kilka miesiecy temu zaczelam jesc bo podoba dobra na odchudzanie i jak zjadlam rano to po poludniu mialam biegunke. Przestalam po kilku razach bo strach wychodzicz domu
 
Mam parę znajomych w ciąży i im lekarz zalecił szczepionkę na krztusiec i grypę.
Mój ginekolog na pytanie o to czy powinnam się szczepic powiedział, że on mnie na szczepienia na pewno nie wyśle (tzn. to moja decyzja), ale jego zdaniem to może mi tylko zaszkodzić (cały czas plamię, a po szczepieniu mogą nastąpić skurcze macicy), a w pl szczepionki są przestarzałe i nie ochronią przed nowymi mutacjami.
 
Dla tych, którym owsianka nie przechodzi przez gardlo tak jak mi, polecam placuszki otrębowe - jedząc je codziennie na śniadanie nigdy nie miałam problemów.
Dziewczyny na zaparcia moze sprobujcie jesc owsianke. Ja kilka miesiecy temu zaczelam jesc bo podoba dobra na odchudzanie i jak zjadlam rano to po poludniu mialam biegunke. Przestalam po kilku razach bo strach wychodzicz domu
 
reklama
Do góry