reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

A co do cery, u mnie przed datą spodziewanej miesiączki wysypało mnie jak zwykle więc nie liczyłam za mocno na 2 kreski, ale zaraz potem wszystko zniknęło. Teraz mam gładką buzię i nawet wieczorem się prawie nie świecę :OOOO cieszę się póki mogę tą względną ładnością bo przy kp znowu wyłysieję :OOO wam też tak wypadały włosy? W ogóle to jest "wina" kp czy po prostu hormonów i mamy karmiące mm też borykały się z tym problemem?
 
reklama
Dziewczyny czy Wam się też tak cera pogorszyła? Zawsze przed okresem miałam jakieś krosteczki, teraz jak zaszłam w ciąże to przez chwile miałam piękną cerę, ale od jakiegoś tygodnia dramat, buzia, dekolt, plecy, nie mogę patrzeć na siebie w lusterku.....
Będzie dziewczynka ;) oczywiście żartuję , u mnie była twarz taka sobie z córkami a z syniem gładka i śliczna :)
 
Annamariam, na pewno wszystko jest w porządku! :) Skoro lekarz mówi, że na tę chwilę jest ok, to na pewno jest ok! Wiem, że łatwo mówić "nie stresuj się". Ale zaufaj mu :)
Chciałabyś chłopczyka, a masz jakieś przeczucie? Ja w pierwszej ciąży byłam przekonana, że to chłopiec i tak się do niego zwracałam od razu :O teraz jestem prawie pewna, że to dziewuszka... Ale biorę co dadzą , byle zdrowe :D
Nie mam. To moja pierwsza ciąża, więc nie mam żadnego porównania. Jeśli chodzi o jedzenie, to mam zachcianki jednocześnie na słodkie, jak i kwaśne [emoji6] Cera ok, parę dni temu wyskoczyło parę zmian ale już ich nie ma.
 
Czy któraś z Was się orientuje jak to jest z badaniami pappa po 35 roku życia. Wiem, że po przekroczeniu tego wieku są refundowane, ale trzeba mieś skierowanie od lekarza, czy mogę iść po prostu na pobranie krwi?
 
Ej dziewczyny dla lekarzy pełny pęcherz podczas badania USG , czy dopytywanie się co gdzie jest to nic nowego ;) Robaczek83 ja pojęcia nie mam , mimo że jak rodziłam synka miałam 39 lat lekarz mi nie dał skierowania na pappa
 
Ja również tak mam, byłam na usg w piątek, wtedy już objawy zanikly I widziałam pięknie bijące serduszko ale bardzo mnie to martwi. Jedyny objaw jaki mam to głód. Kurde, trochę zachodzę w głowę.

Ale o co się martwisz skoro sama widziałaś na usg ze jest ok mimo ustąpienia objawów? Dziewczyny Wy sobie za bardzo wszystko wkrecacie. Ciąża to nie jest stan w którym ciagle czujecie się zle... jedne objawy zanikną ale nie martw się, za chwile przyjdzie coś nowego. Zgaga ze masz ochotę zionąć ogniem, rwą kulszowa, rozchodzenie się spojenia łonowego i jeszcze milion innych rzeczy można wymienić. Cieszcie się, ze objawy Wam szybko mijają. Ja w ciąży z pierwszym synem włosy rwałam z głowy ale wiem ze to było totalnie bezpodstawne. Ciąża przebiegała ksiazkowo a syn urodził się dwa tygodnie po terminie zdrów jak ryba.
 
Hej u mnie dziś 9tyd I 4 dni od 2 dni objawy zniknęły tylko trochę bolą piersi jak przycisne wizytę mam 15 listopada A prenatalne 25. Ja nie daje rady psychicznie bokr się ciągle że coś nie tak. Zaszlam w ciaze za pierwszym razem.
 
Cześć dziewczyny,

Ja dzisiaj 8+3. Mam wizytę o 17.00 i trochę się stresuję... objawów nie mam wiele, praktycznie tylko ból piersi i zawroty głowy, czasami jest mi trochę niedobrze, a wczoraj zaczęło mnie boleć w dole pleców. Mam nadzieję, że na wizycie wszystko będzie ok.

Powiem Wam, że ja przed ciążą miałam mega problemy z uregulowaniem TSH (stresująca praca,mało snu, a mam Hashimoto). Od momentu gdy pokazały się 2 kreski biorę na zmianę Euthyrox 112 i 125 i ku mojemu zdziwieniu ostatnie badania pokazały TSH 0,73 :) kolejny pomiar za 2 tygodnie, mam nadzieję że nie urośnie za bardzo. Ale ja już na zwolnieniu, wiec mam nadzieje ze przy leniwym trybie życia tarczyca nie będzie robiła problemów.

Pozdrawiam Was cieplutko :)
 
reklama
[emoji3059]u mnie jest serducho [emoji3531]ufff ale jestem szczęśliwa
Wg USG 6+4 termin 21.06 wg miesiączki 6+1 i 25.06
Słuchałam serduszka ,[emoji3531][emoji3059]w ogóle to tak się maleństwo schowało że trzeba było szukać - jeszcze w tym pęcherzyk w sumie tak dobrze fasolki nie widziałam a już było widać serduszko. Wszystko dobrze i następna wizyta 12.11 [emoji3526]
 
Do góry