reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja odebrałam swoje wyniki i u mnie TSH 2.8 i narazie mam zostać przy 100 .
Ja dziś mam jakiś dziwny dzień , wahania nastroju straszne .. o byle co płacze i jeszcze dowalilam się filmem na wieczór i już w ogóle wyglądam jak spuchnięty bóbr :oops:
 
reklama
Ja dziś od rana też jakaś huśtawka. Zdążyłam już nakrzyczeć na męża i czuje, że mam dziś antyludzkie nastawienie...
Aż mi z tym głupio, nigdy tak nie miałam.
Ja odebrałam swoje wyniki i u mnie TSH 2.8 i narazie mam zostać przy 100 .
Ja dziś mam jakiś dziwny dzień , wahania nastroju straszne .. o byle co płacze i jeszcze dowalilam się filmem na wieczór i już w ogóle wyglądam jak spuchnięty bóbr :oops:
 
Dziewczyny czy Wam się też tak cera pogorszyła? Zawsze przed okresem miałam jakieś krosteczki, teraz jak zaszłam w ciąże to przez chwile miałam piękną cerę, ale od jakiegoś tygodnia dramat, buzia, dekolt, plecy, nie mogę patrzeć na siebie w lusterku.....
 
Ja tak mam odkąd w sumie zaszlam w ciążę. Na buzi mam aż takie podskorne, bolace chrosty. Nie mogę dac z nimi rady. Plecy i dekolt czyste, ale buzia - masakra.

Zawsze miałam problemy z trądzikiem, ale liczyłam, że jak zajde w ciążę to będzie w drugą stronę.
Dziewczyny czy Wam się też tak cera pogorszyła? Zawsze przed okresem miałam jakieś krosteczki, teraz jak zaszłam w ciąże to przez chwile miałam piękną cerę, ale od jakiegoś tygodnia dramat, buzia, dekolt, plecy, nie mogę patrzeć na siebie w lusterku.....
 
Po wczorajszej wizycie się uspokoiłam jak nigdy [emoji3526] co prawa znowu zarodek ma tydzien do tyłu ale zobaczymy dopiero za 3 tygodnie jak to bedzie bo moze sie tak zdarzyć. Wizyta 20 listopada dopiero [emoji85][emoji85]
Moj dzidziuś ma sie dobrze, jest serduszko, wszystko jest dobrze wiec cierpliwie czekam
 
W tej ciąży mam straszną twarz. Na czole tarka ze mozna ser cierac, z gabrysia mialam super buzię i nic nie mialam, ani pryszczyka
Dziewczyny czy Wam się też tak cera pogorszyła? Zawsze przed okresem miałam jakieś krosteczki, teraz jak zaszłam w ciąże to przez chwile miałam piękną cerę, ale od jakiegoś tygodnia dramat, buzia, dekolt, plecy, nie mogę patrzeć na siebie w lusterku.....
 
reklama
Do góry