reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Ja lecę Ale niestety mam nadwagę więc to dobrze [emoji16]
Ja też mam, byłam u dietetyka po jadłospis i mialam nadzieję, że uda się kilka kg zrzucić. Zabiła mnie wzrokiem :) i powiedziała, że absolutnie nie ma takiej możliwości, bo to może zaszkodzić. W ciągu całej ciąży muszę przytyć 7-8 kg (tyle co dziecko, wody itd.) i tak będzie układana dieta (co trymestr więcej kcal). Jestem przerażona, bo posilki będą większe niż to co jadłam do tej pory, ale nie śmieciowe i mam zjadać wszystko, nawet męcząc to cały dzień. Do końca tyg mam dostać pierwszy jadłospis [emoji33]
 
Mnie znów dopisuje apetyt więc moja waga wróciła do normy [emoji85]
A ja używam aplikacji "happy baby" jakoś się do niej przyzwyczaiłam też w poprzedniej ciąży i mi się podoba [emoji4] szczególnie porównania do owoców i warzyw mnie śmieszy [emoji1] w 9tyg mam wisienkę [emoji1]
Screenshot_2019-10-30-10-22-36-336_pl.happypieluszki.ciazowa.jpeg
Screenshot_2019-10-30-10-22-50-066_pl.happypieluszki.ciazowa.jpeg
Screenshot_2019-10-30-10-22-56-862_pl.happypieluszki.ciazowa.jpeg
 
U mnie żadnych poronien w rodzinie. Mama to ciążę rewelacyjnie przechodziła. Pracowała do prawie do ostatniego dnia [emoji85] jest nas dwie i każda rodziła bardzo szybko. Szybko i bez problemu zachodziła też w ciążę. A u mnie już dwa poronienia, a w miedzy czasie ciężka ciąża z krwawieniami. A teraz zobaczymy jak będzie. Tez juz plamienie mam za sobą.
Dziewczyny mam pytanie mówicie o promieniach. Mój ginekolog w ogóle był zły że robiłam bete. Stwierdził,że jeżeli nic się nie dzieje to się nie robi. Powiedział też,że my nie mamy wpływu na pierwsze tygodnie ciąży. Co ma być to będzie. Mówił też aby nie czytać forum bo się człowiek nakręca. Ale mam do was pytanie czy u was w rodzinie były poronienie mama babcia ? I czy to ma jakieś wpływ? U mnie nie było żadnego.
 
Dziewczyny mam pytanie mówicie o promieniach. Mój ginekolog w ogóle był zły że robiłam bete. Stwierdził,że jeżeli nic się nie dzieje to się nie robi. Powiedział też,że my nie mamy wpływu na pierwsze tygodnie ciąży. Co ma być to będzie. Mówił też aby nie czytać forum bo się człowiek nakręca. Ale mam do was pytanie czy u was w rodzinie były poronienie mama babcia ? I czy to ma jakieś wpływ? U mnie nie było żadnego.

U mnie nie było.
 
Mój ginekolog powiedział mi że nie pozwala mi przytyć w ciazy. Kazał zrobić już obciążenie glukoza. I bez względu na wynik stosować dietę tak jakbym miała cukrzycę ciążowa.
Ja też mam, byłam u dietetyka po jadłospis i mialam nadzieję, że uda się kilka kg zrzucić. Zabiła mnie wzrokiem :) i powiedziała, że absolutnie nie ma takiej możliwości, bo to może zaszkodzić. W ciągu całej ciąży muszę przytyć 7-8 kg (tyle co dziecko, wody itd.) i tak będzie układana dieta (co trymestr więcej kcal). Jestem przerażona, bo posilki będą większe niż to co jadłam do tej pory, ale nie śmieciowe i mam zjadać wszystko, nawet męcząc to cały dzień. Do końca tyg mam dostać pierwszy jadłospis [emoji33]
 
Powiem Wam, że jak sobie tak czytam to zaczynam się coraz bardziej martwić...
Tyle czasu czekaliśmy na to dzieciątko i gdyby coś miało się teraz stać, to nie wiem jak bym to zniosła, chyba bardzo ciężko...
 
reklama
Do góry