reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, co do dyskusji o pappie, kilka z was napisało, że "jak będzie wszystko dobrze w usg to nie robię".
Nie piszę tego żebyście zmieniły zdanie tylko żeby was troszkę uświadomić, że pappę robi się właśnie wtedy kiedy obraz usg jest dobry. Bo kiedy wychodzi coś nie tak to pappa nic więcej nie wniesie.

Kupiłam dziś jakieś imbirowe, bezpieczne tabletki, zobaczymy. Aktualnie jestem w biurze i boję się wyjść bo w środy jest tu bazarek i jest przyczepa z pieczonym kurczakiem także ......... wiecie o co chodzi ............ jest ciężko :p
 
Jakie macie apki ciążowe? ja preglife i ma dość fajne filmiki ale jakaś i tak dziwna ta apka przyzwyczajona jestem do pregnancy choć ta uboższa
Screenshot_2019-10-30-09-48-16-669_com.gravid.gravid.jpeg
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie mówicie o promieniach. Mój ginekolog w ogóle był zły że robiłam bete. Stwierdził,że jeżeli nic się nie dzieje to się nie robi. Powiedział też,że my nie mamy wpływu na pierwsze tygodnie ciąży. Co ma być to będzie. Mówił też aby nie czytać forum bo się człowiek nakręca. Ale mam do was pytanie czy u was w rodzinie były poronienie mama babcia ? I czy to ma jakieś wpływ? U mnie nie było żadnego.
 
Do góry