reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Wiem co przezywasz mnie od zeszłego czwartku nie męczą mdłości, piersi przestały bolec, a wizyta dopiero 5 listopada. Od dwóch dni zaczęłam wymiotować i dużo lepiej mi z tym. Podobno u niektórych zanikają objawy jak hormony się ustabilizuje, ale niestety pozostaje czekać w nerwach ty do czwartku a ja do przyszłego wtorku i to o 18-stej. Będzie dobrze, musi byc
U mnie wizyta 5.11 o 18.30 [emoji854]
Ja za to od wczoraj czuje się zdecydowanie lepiej i jestem mega szczęśliwa, że zaczynam jakoś funkcjonować. [emoji846]
 
reklama
A jeszcze pytanko: czy na prenatalnych lekarz może już określić płeć? Różne opinie słyszałam.
To dla mnie takie nowości, że szok.
Boże, jak się wszystko pozmieniało. Wczoraj ustaliliśmy z mężem, że koniecznie do szkoły rodzenia musimy się zapisać!
 
A jeszcze pytanko: czy na prenatalnych lekarz może już określić płeć? Różne opinie słyszałam.
To dla mnie takie nowości, że szok.
Boże, jak się wszystko pozmieniało. Wczoraj ustaliliśmy z mężem, że koniecznie do szkoły rodzenia musimy się zapisać!

Hmmm na tych pierwszych raczej ciężko... na kolejnych już na pewno. Ale w poprzedniej ciąży na pierwszych prenatalnych mówił nam ze jeszcze nic nie ma między nogami ale może się pojawić. No i 4 tygodnie później pojawił się :p jak lekarz najechał na tego siusiaka to jeszcze nie zdążył nic powiedzieć a ja już widziałam [emoji23]
 
Tak, dlatego mam nadzieje, ze kolejna wizyta będzie za mc.
No powiem Ci , że lakarzom prywatnie to się opłaca co 2 tyg. gorzej dla ciężarnej , ale ja myślę że to na początku tak wypadło, pewnie jeszcze na pierwszej wizycie było za wcześnie na akcję serca ? albo jakieś zwolnienia czy coś i tak wypada na początku
 
Właśnie umówiłam się na prenatalne do dr Michała Lipy. Obserwuje go na instagramie i spotykałam podczas pobyty w szpitalu w poprzedniej ciąży i mam mega szacunek do jego wiedzy. Zobaczymy jak będzie tym razem. Badanie mam 22.11 a 18.11 ide pobrać krew na pappa
 
A jeszcze pytanko: czy na prenatalnych lekarz może już określić płeć? Różne opinie słyszałam.
To dla mnie takie nowości, że szok.
Boże, jak się wszystko pozmieniało. Wczoraj ustaliliśmy z mężem, że koniecznie do szkoły rodzenia musimy się zapisać!

Może ale często to loteria jednak. Mi powiedzieli ze dziewczynka a już w 17 tc było widać ze chłop jak nic. Także ja nawet jak powie to nie do końca uwierzę :)
 
Bedziecie robily niffty bo na pappa duzo dziewczyn narzeka
Ja będę robić nifty pro. Mam 3 poronienia za sobą więc dla spokoju ducha chce zrobić.
Ja teraz na wizyty chodzę co 3 tyg. Ale do drugiego lekarza ide(który pracuje w szpitalu w którym chce rodzic) i on co 2 tyg. Przyjmuje.
A w którym tyg. Idziecie dokładnie na pierwsze prenatalne? Ja chce iść tak 13+3, bo wtedy dużo widać już, a Wy? Z córką byłam 13+4 i poznałam płeć wtedy
 
reklama
Do góry