reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Cześć czy ktoś choruje z was na niedoczynność tarczycy ?? Dziś robiłam wyniki zobaczę jakie tsh.ale przespalam dziś cały dzień martwię się. Jeszcze zaczęły mnie boleć jakby jelita po bokach nie wiem co jest grane. U mnie dziś 9 tyg 2 D.
 
reklama
Cześć czy ktoś choruje z was na niedoczynność tarczycy ?? Dziś robiłam wyniki zobaczę jakie tsh.ale przespalam dziś cały dzień martwię się. Jeszcze zaczęły mnie boleć jakby jelita po bokach nie wiem co jest grane. U mnie dziś 9 tyg 2 D.
Ja mam hashimoto. Wyniki ljak na ciążę słabe bo 2.90 ale biorę teraz max dawke i mam nadzieję że się powoli normuje :)
 
Ja mam niedoczynność dokładnie hashimoto. Badania z 10.10 tsh 1,4 za niedługo będę robić kolejne badania
Cześć czy ktoś choruje z was na niedoczynność tarczycy ?? Dziś robiłam wyniki zobaczę jakie tsh.ale przespalam dziś cały dzień martwię się. Jeszcze zaczęły mnie boleć jakby jelita po bokach nie wiem co jest grane. U mnie dziś 9 tyg 2 D.
 
Cześć Czerwcowe Mamy :)
Miło mi że mogę do Was dołączyć :) ja mam termin na 10 czerwca. Teraz 7 tc+5d.
Mam nadzieję, że tym razem się uda, bo poprzednią ciążę straciłam w 21 tc.
Teraz na wizycie w 6 tc wszystko było dobrze oprócz 6,5 cm torbieli na jajniku, która pojawiła się nagle
Dostałam duphaston 3x1 i leżenie. W czwartek kolejna wizyta kontrolna, żeby zobaczyć czy się zmniejsza. Czy któraś z Was miała taką torbiel? Zmniejszyła Wam się? Lekarz mówi że to częste zjawisko.
 
Dokładnie.jak najczęściej przystawiac dzieciątko i laktacja sama się rozchula. Ja piersi mam niezbyt duże, a jak mi się rozbujala laktacja to jak tylko córeczka zaczynała płakać to mi mleko tryskalo i całe karmienie z wkładkami przechodzilam

Myślę, że to jednak nie jest wyznacznikiem. Ja rodziłam naturalnie obi synów i oboje byli od razu przystawiani do piersi. Mleko miałam ale nie jakoś zatrważająco dużo. Moj pierwszy syn był po prostu głodny, bo mleka było za mało, pomimo ze przystawiany na żądanie i często... jako pierworódka wpadłam na to dlaczego drze japę po 4 m-cach, po badaniach itp. On po prostu był głodny, przestawiłam na sztuczne i jak ręka odjął. Drugiego tez karmiłam 4 m-ce i przestawiłam na sztuczne. Biust mam raczej pokaźny, ale mleka z niego to nima [emoji1787][emoji1787] taka już moja uroda... nie spodziewam się innego scenariusza teraz [emoji23]
p.s.synowie jak rydze, wiec raczej om nie zaszkodziło, krótkie karmienie naturalne [emoji1787][emoji1787]

ciężko mi Was nadgonić, mam ciężki czas w pracy i bardzo wymagający, wiec dopiero w korku do domu mam czas Was nadgonić..
 
Hej dziewczyny jak macie z 'wydzielina' kolor zoltawy wiec ok ale jak z iloscia. U mnie bez wkladki nie da rady a jak u Was?
U mnie niewiele, kolor kremowy/biały kolor, bez wkładki na spokojnie daję radę. W poprzedniej ciąży tak samo miałam, a naczytałam się, że jak ciąża to musi mnie zalewać :-) :)
 
reklama
Do góry