reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Wow! Super, ze masz apetyt :)
Ja niestety albo i stety nie mogę nawet na to nawet patrzeć :(
Ja jeszcze do niedawna też tak miałam. I właściwie nadal mam wybiórczość pokarmową. Po prostu rzadko na co mam ochotę. Ale wraca mi apetyt na mięso. Jestem dobrej myśli, że powoli będzie coraz lepiej. Odkąd zaczęły się wymioty, to apetyt mam lepszy, bo wymiotuję rano i przez cały dzień nie męczą mnie mdłości tak jak wcześniej. A to były po prostu zachcianki [emoji3590]
 
Ja jeszcze do niedawna też tak miałam. I właściwie nadal mam wybiórczość pokarmową. Po prostu rzadko na co mam ochotę. Ale wraca mi apetyt na mięso. Jestem dobrej myśli, że powoli będzie coraz lepiej. Odkąd zaczęły się wymioty, to apetyt mam lepszy, bo wymiotuję rano i przez cały dzień nie męczą mnie mdłości tak jak wcześniej. A to były po prostu zachcianki [emoji3590]
Z mięsem tez robię postępy :) zdarzyło mi się zjesc schab kruchy na kanapce :)
Mam to samo, rano zwymiotuję i pozostała cześć dnia jest znacznie lepsza :) ☺️☺️
 
Mam ten sam problem, a jestem 7+2. Siedziałam dziś z odpietym guzikiem [emoji86]
Dziewczyny nie nadążam za Wami!
Wciągnęłam się w ksiazki.
Tez biorę tylko mama DHA , ale moja dieta jest tak tragiczna, że to jakiś dramat ...chyba muszę pomyśleć nad dodatkowa suplementacją :)

Dziś zakładam dżinsy i ledwo sie dopinam...tzn dopinam ale boli ,czy to nie za szybko ? 7+3 dziś [emoji3526]
 
reklama
Dziewczyny, bo ja jestem mega mało biegla w tym forum. Też jestem za zamknięta grupa, ale powiedzcie mi, czy to jakoś trzeba się tam dodać, czy jak to się odbywa?
Sorki, ale ja mam nieogar total [emoji16]
 
Do góry