reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Luz, ja nie zamierzam w tym uczestniczyć. Jest to dla mnie dziwne a to co zrobiły dziewczyny z października 2017 wręcz chore. Stworzył się podział i zamiast wszyscy się wspierać utworzyła się jakaś dziwna klasyfikacja..
Nie wiem co mają z tym wspólnego dziewczyny z października [emoji849]?
 
reklama
Zainstalowalam sobie w końcu aplikacje i jest zdecydowanie wygodniej, aczkolwiek muszę ją ogarnąć. :)
Ja dziś padam z nóg, miałam zajęcia na uczelni, takie wyczerpujące, że wróciłam do domu i leżę do góry brzuchem i nie mam siły na nic.
 
reklama
Ja mam dwa koty, w tym jednego ze schroniska, którego cudem wyratowałam. Ten drugi właśnie zmienił zachowanie: nie włazi mi już na brzuch tylko się przytula. On jest i tak niesamowity, bo wyczuwa choroby(wzrost temperatury) u wszystkich domowników.
Moje też są schroniskowe, ale przez tyle lat już chyba zdążyłam je rozpuścić ;).
 
Do góry