reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Piękne fasolki
Ja już nie mogę się doczekać aż zobaczę moje dwa serduszka :) wizyta 4.11.
U mnie dziś z 5+2. Z objawów w sumie tylko ból piersi i ból brzucha jak za dużo pochodzę. Staram się więc dalej jak najwięcej leżeć.
 
reklama
Cudo [emoji7]
Jestem już po wizycie :) serduszko jest, dzidzia się rusza, wszystko jest super :) kolejna wizyta 15.11 i już wtedy założymy kartę ciąży. Ale jestem szczęśliwa!!!! Tak bardzo bardzo na to czekałam [emoji3590][emoji3590][emoji3590] wg om i wg USG tak samo 5t6d. Zakochałam się w tej fasolce.
 
Jestem już po wizycie :) serduszko jest, dzidzia się rusza, wszystko jest super :) kolejna wizyta 15.11 i już wtedy założymy kartę ciąży. Ale jestem szczęśliwa!!!! Tak bardzo bardzo na to czekałam [emoji3590][emoji3590][emoji3590] wg om i wg USG tak samo 5t6d. Zakochałam się w tej fasolce.
Super, gratuluję [emoji3059] a czemu Ci jeszcze nie założyła karty ciąży? Ja mam od 5tc
 
Hej dziewczyny. Ja natomiast śpię wyśmienicie. Czasami tylko przyśni mi się jakiś koszmar. Za to mam okropne mdłości, bóle i zawroty głowy. Miałam zamiar pracować tak jak w pierwszej ciąży jakoś do 20 tygodnia. Ale kierownik ostatnio wziął mnie na rozmowę że wolałby żebym poszła na zwolnienie wcześniej bo czwarty kwartał to nie jest dobry czas dla kobiety w ciąży w mojej pracy (pracuje w znanej sieci ze sprzętem rtv i agd). Także ja już na zwolnieniu ale to w sumie dobrze bo czuje się fatalnie. Zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży. Ciekawe jak to się ma do płci dziecka. Słyszałam że jak dziewczynka to kobieta gorzej się czuje niż przy chłopcu. Co o tym myślicie? Jak wasze odczucia?

No to u mnie się nie zgadza. 1 ciąża wymiotowałam do 7 miesiąca ciąży i mam syna, druga ciąża bez wymiotów z bardzo dobrym samopoczuciem i corka, a teraz jest ani nie tak jak w pierwszej ani jak w drugiej, ale tez człowiek starszy to może objawy inne[emoji846]
 
Ja lubie czas 6-7 miesiąc kiedy czujesz sie świetnie, w miare normalnie spisz, brzuch nie jest mega wielki wiec jestes w stanie założyć skarpetki i nie czujesz tych "porannych mdłości" i wymiotów ktore trwają caly dzien

W tamtej ciąży od drugiego trymestru do porodu miałam super. Dobrze się czułam, i jakoś tak chęci miałam i akurat zaczynała się wiosna może tez dlatego- zupełnie zapomniałam o tym pierwszym trymestrze- a teraz przyszedł i chandra jesienna i ciagle jak butem w twarz
 
Hej

Ja nie nadążam za Wami. Jakoś ostatnio ze wszystkim jestem w tyle.
Umówiłam się z lekarzem na 18.11 na zwolnienie także narazie siedzę sobie na urlopie jeszcze.

Ciśnienie mam 100/60 ktoś się zna ? Bo nie wiek czy to nie od tego jestem taka noe do życia :(

Ja nie mogę z tych początkowych usg ja na wszystkich forach widzę smoki :p
Raz zobaczyłam u koleżanki usg 3D z jakiś początków ciąży i się przeraziłam i sama takich nie robiłam.
Wiem wiem jestem jakaś dziwna
Ja widzę dinozaury ;) dlatego odkąd dowiedzieliśmy się o ciąży mówimy na dziecko w brzuszku Dino/Dinuś ;).
 
reklama
Ja też widzę dinozaury i to dwa. Syn jest wielbicielem Dino więc dzidzie bardzo mu się w tym tyg podobają co do spania, ja nie mogę sobie miejsca znaleźć, pol nocy chodzę bez sensu.
Oglądam wózki dla bliźniakow, jejuuu jakie drogie i brzydkie :(
 
Do góry