reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja znów po wizycie :) widziałam piękne 2 cm dziecko :) z USG 8+2 dni :) serduszko pięknie pracuje. Jak dotąd wszystko dobrze. Pozdrawiam Was :)
 

Załączniki

  • IMG_20191025_124423_5.jpg
    IMG_20191025_124423_5.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 118
reklama
Hej

Ja nie nadążam za Wami. Jakoś ostatnio ze wszystkim jestem w tyle.
Umówiłam się z lekarzem na 18.11 na zwolnienie także narazie siedzę sobie na urlopie jeszcze.

Ciśnienie mam 100/60 ktoś się zna ? Bo nie wiek czy to nie od tego jestem taka noe do życia :(

Ja nie mogę z tych początkowych usg ja na wszystkich forach widzę smoki :p
Raz zobaczyłam u koleżanki usg 3D z jakiś początków ciąży i się przeraziłam i sama takich nie robiłam.
Wiem wiem jestem jakaś dziwna
 
Ja dzisiaj o 7 rano już byłam na badaniach.Dr TROSZKĘ ich przepisała. Pani w laboratorium powiedziała że trzeba "wiaderko " podstawić bo tyle krwi musi pobrać
No ja się też przerazilam jak mi powiedziala 'proszę dużo pić, żeby było z czego pobrać' [emoji32] to moje 6l nie wystarczy?! [emoji85][emoji1787]
 
Hej

Ja nie nadążam za Wami. Jakoś ostatnio ze wszystkim jestem w tyle.
Umówiłam się z lekarzem na 18.11 na zwolnienie także narazie siedzę sobie na urlopie jeszcze.

Ciśnienie mam 100/60 ktoś się zna ? Bo nie wiek czy to nie od tego jestem taka noe do życia :(

Ja nie mogę z tych początkowych usg ja na wszystkich forach widzę smoki [emoji14]
Raz zobaczyłam u koleżanki usg 3D z jakiś początków ciąży i się przeraziłam i sama takich nie robiłam.
Wiem wiem jestem jakaś dziwna
Ja też jestem dziwna. Kocham dzieci ale w ciąży być nienawidze... Dla mnie nic pięknego [emoji849]
 
Ja lubie czas 6-7 miesiąc kiedy czujesz sie świetnie, w miare normalnie spisz, brzuch nie jest mega wielki wiec jestes w stanie założyć skarpetki i nie czujesz tych "porannych mdłości" i wymiotów ktore trwają caly dzien
 
reklama
Jestem już po wizycie :) serduszko jest, dzidzia się rusza, wszystko jest super :) kolejna wizyta 15.11 i już wtedy założymy kartę ciąży. Ale jestem szczęśliwa!!!! Tak bardzo bardzo na to czekałam ❤️❤️❤️ wg om i wg USG tak samo 5t6d. Zakochałam się w tej fasolce.
 

Załączniki

  • IMG_20191025_153136.jpg
    IMG_20191025_153136.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 109
Do góry