reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
A my jesteśmy dwa miesiące po odpieluchowaniu i włączyła się blokada na kupę :((( jest dramat, lecę zaraz do apteki po jakieś kropelki czy coś
 
Ja tak mam, że ostatnio nie mogę długo zasnąć:( jak zasnę to już sie nie budzę ale często bardzo pozno mi sie udaje zapaść w sen.
Dziewczyny, czy któraś z Was cierpi na bezsenność? No dobra, może to za dużo powiedziane ale zauważyłam, że ostatnio mam kłopoty ze snem. Nawet już staram się nie robić drzemek w ciągu dnia. Jestem na początku 9 tc.
 
Co to tsh badałam 2 tygodnie temu i miałam 0,36. Nie wiem czy tak miałyście ale na początku ciąży mi poziom spał. Przed ciążą miałam ok 1,2. Narazie mam niezmienioną dawkę. 7.11 mam wizyte u edno i pewnie mi zwiększy jak dużo mi teraz podskoczy. Radziłabym kontrolować tsh jeśli ktoś ma problemy z tarczcą a jeszcze tego nie robił, szczególnie na początku ciąży ;)
PS moja koleżanka dostała niedoczynność ciążową. Wynik na ooczatku ok 5. W ciazy brała euthyrox, a przedtem zero problemow z tarczyca i po porodzie nie musi brac lekow.
 
Hej dziewczyny. Ja natomiast śpię wyśmienicie. Czasami tylko przyśni mi się jakiś koszmar. Za to mam okropne mdłości, bóle i zawroty głowy. Miałam zamiar pracować tak jak w pierwszej ciąży jakoś do 20 tygodnia. Ale kierownik ostatnio wziął mnie na rozmowę że wolałby żebym poszła na zwolnienie wcześniej bo czwarty kwartał to nie jest dobry czas dla kobiety w ciąży w mojej pracy (pracuje w znanej sieci ze sprzętem rtv i agd). Także ja już na zwolnieniu ale to w sumie dobrze bo czuje się fatalnie. Zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży. Ciekawe jak to się ma do płci dziecka. Słyszałam że jak dziewczynka to kobieta gorzej się czuje niż przy chłopcu. Co o tym myślicie? Jak wasze odczucia?
 
Hej dziewczyny [emoji255]
Ja mam dzisiaj kiepski dzień... Miałam jechać na pobranie krwi, wstwlismy o 9 a się okazało że nie zdążyliśmy :/ jestem wkurzona bo specjalnie nic nie jadłam. Mój 2 latek też ma dzisiaj kiepski dzień i już mi bebenki pękają od jego piesków [emoji57]
Ja dzisiaj o 7 rano już byłam na badaniach.Dr TROSZKĘ ich przepisała. Pani w laboratorium powiedziała że trzeba "wiaderko " podstawić bo tyle krwi musi pobrać
 
Hej dziewczyny. Ja natomiast śpię wyśmienicie. Czasami tylko przyśni mi się jakiś koszmar. Za to mam okropne mdłości, bóle i zawroty głowy. Miałam zamiar pracować tak jak w pierwszej ciąży jakoś do 20 tygodnia. Ale kierownik ostatnio wziął mnie na rozmowę że wolałby żebym poszła na zwolnienie wcześniej bo czwarty kwartał to nie jest dobry czas dla kobiety w ciąży w mojej pracy (pracuje w znanej sieci ze sprzętem rtv i agd). Także ja już na zwolnieniu ale to w sumie dobrze bo czuje się fatalnie. Zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży. Ciekawe jak to się ma do płci dziecka. Słyszałam że jak dziewczynka to kobieta gorzej się czuje niż przy chłopcu. Co o tym myślicie? Jak wasze odczucia?
Ja przy synku miałam bezobiawową ciążę druga poroniona z córką była ciężka i z mdłościami. Ale myślę że tu nie ma reguły każda kobitka po prostu inaczej reaguje na burze hormonów i każda ciąża inna nawet u tej samej kobiety.
 
Ja obecnie siedzę na L4 ale nie ciążowym tylko z powodu kontuzji nie wiem jak będzie z ginem ale wolałabym iść na L4 zaraz jak tylko skończę to zwolnienie i mój pracodawca również by naciskał by tak było.
 
reklama
Ja z synem (11 lat temu) to miałam MASAKRYCZNĄ ciążę - mdłości do 7 miesiąca - w 22 tyg.wodonercze pobyt w szpitalu 3 tyg. - leżenie a w tej CAŁKIEM INACZEJ wręcz odwrotnie - jak narazie prócz niskiego ciśnienia to NIC więcej
 
Do góry