reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Hehe ma tak samo, ciekawe czy otem czas wolni czy dalej bedzie pędził. Cos wspominałaś o książkach ja mam taką seria w dwóch tomach Mamy dla Mamy bardzo fajne i taki dzienniczek ciąży. Plus chce kupić segregator od mamy ginekolog ale to dopiero po wizycie jak i powie wszystko jest wporzadku.
O matko [emoji2] A waga ani drgnela, tzn. w drugą stronę na - 3 kg. Naprawdę to niewiarygodne. Mam wrażenie, że dopiero dowiedziałam się o ciąży, a już jestem w 3 miesiącu...
1571822264276.jpeg
1571822279248.jpeg
 
Ja mam umówione prenatalne na 25.11 widzę że zaraz po tobie [emoji6]
Właśnie umówiłam się na prenatalne. Na 22 XI. To jeszcze miesiąc. Boję się strasznie, bo ten pęcherzyk żółtkowy u mnie ma 80 mm. Norma do 60. Naczytałam się samych złych rzeczy na ten temat. Slyszałyscie coś o takiej sytuacji?????
 
Hehe ma tak samo, ciekawe czy otem czas wolni czy dalej bedzie pędził. Cos wspominałaś o książkach ja mam taką seria w dwóch tomach Mamy dla Mamy bardzo fajne i taki dzienniczek ciąży. Plus chce kupić segregator od mamy ginekolog ale to dopiero po wizycie jak i powie wszystko jest wporzadku. Zobacz załącznik 1037047Zobacz załącznik 1037048
Haha ja właśnie chce kupić dokładnie wszystko to samo!!! Na dniach będę zamawiać [emoji3590]
 
reklama
Właśnie umówiłam się na prenatalne. Na 22 XI. To jeszcze miesiąc. Boję się strasznie, bo ten pęcherzyk żółtkowy u mnie ma 80 mm. Norma do 60. Naczytałam się samych złych rzeczy na ten temat. Slyszałyscie coś o takiej sytuacji?????
Kurcze ja od mojego gin w ogóle nie uzyskałam informacji o żadnym ciałku żółtym i kompletnie się na tym nie znam.
 
Do góry