reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Gratuluję serduszka! :)
A co do ginekologa: :OOOOOOOO
Ja teraz jeszcze nie byłam, ale w poprzedniej ciąży mówił mi tylko o "klasykach", tudzież alko i nikotyna, surowe mięso, niemyte warzywa i owoce i sery z niepasteryzowanego mleka.
Mi w poprzedniej jedna lekarka z poradni specjalistycznej badania serca, odradzila picie zielonej herbaty, właśnie dlatego że wpływa niekorzystnie na rozwój serca
 
reklama
Też się zastanawiam czy robić te badania. Lekarz przepisał ze względu na wczesniejszy pusty pęcherzyk ciążowy. Czy te badania w ogóle w czymś mogą pomóc?
Hej, ja też po wizycie, jestem w 6 tygodniu i 4 dniu a według usg zarodeczek wygląda na 6 tydzień i 2 dzień, serduszko sobie biło ,termin według usg wyszedł na 13.06( dokładna data urodzin mojego syna) mam nadzieje, że to dobrze wróży.

Do dziewczyn po wcześniejszych poronieniach. Mi dzisiaj lekarz wypisał skierowanie do poradni genetycznej na badania Pappa, jak nie chce to nie muszę, ale ze względu na to, że poronienie było niewiadomo z jakiej przyczyny to lepiej zrobić. Czy wy też idziecie na te badania?
 
W technikum fryzjerskim miałam nauczycielkę od higieny która uważała że antyperspirant to zło, że od tego jest rak. Perfum na ubranie też nie używała... Niestety w czasie ogromnych upałów po 8 godzinach uwielbiała stawać w pczeciagu i cały smród leciał na uczniów...
Hahaha :laugh2: :laugh2: :laugh2: :-D :-D :-D
Ale są też antyperspiranty bardziej bezpieczne..takie bez aluminium, które chyba faktycznie nie jest najzdrowsze, biorąc pod uwagę, że wciera się je codziennie w węzły chłonne ..
 
Dziewczyny, czy Wy też macie tak, że piersi Was bolą bardziej zaraz po obudzeniu się, czyli rano, a w ciągu dnia ten ból trochę mija? Oraz czy Wam też pękają naczynka w oczach? :confused::confused:
Tak też tak mam, rano są nabrzmiale i gorące :-) :)
Wogole to jeden z nie wielu objawów tej ciąży, zupełnie inna od poprzednich..
Od rana mam mega powera, wszystko bym chciała robić :laugh2:co jest dziwne wogole, bo ostatnio miałam już jesienny spadek formy, jeszcze do tego ta letnia pogoda w październiku napewno pomaga.. nie chce mi się az tak jeść, ani aż tak siku.. I co najważniejsze nie mam jadlowstretu ani mdłości :-) :) w poprzedniej to była masakra..chyba do 4 ms się meczylam..
Teraz mam piersi nabrzmiale, trochę mi słabo popołudniu się robi, lekkie zaroty glowy..i wczesniej spać
 
Hej Tylia ! Długo sie staraliście? Cieszę się, że się udało !
z tym niedowierzaniem też tak mam chociaż to moja druga ciąża;)
a ja objawów poki co nie mam żadnych oprócz zmęczenia.
Ponad rok, i już zaczęły łapać mnie wątpliwości, czykiedykolwiek się uda... Miałam wrażenie, że to uda się jest mniej prawdopodobne, niż wygrana w Lotto...
 
chyba znieczulenia nie dają... ja w pierwszej robiłam plombę, ale taka powierzchowna i be znieczulenia ..
Rozmawiałam kilka dni temu o tym z moim dentystą. Bez wahania powiedział, że w ciąży można, a często trzeba odwiedzać dentystę (stan zapalny może być niebezpieczny dla malucha).
 
reklama
Do góry