reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Mi
Ja mam wizytę w piątek. Nie mogę się doczekać, chciałabym żeby było już serduszko :)
Miałam dokładnie to samo w zeszłym tygodniu, też wizyta była w piątek, a ja cały tydzień chodziłam taką nakręcona, nie mogąc się doczekać.

Narazie objawy mi trochę ustały, są mdłości, ale jak Wy opisujacie swoje, to ja takich nie mam. Często na mdłości pomagają mi jabłka.
Brzuch w sumie nie boli, mam dużo śluzu, no i piersi obolale. Może będę ta szczesciara, bez większych objawów, choć tak naprawdę chciałabym je mieć, choć troszkę. :)

Jutro idę na wizytę do lekarza na NFZ, gdyż chce założyć druga kartę ciąży, aby jakaś część badań mieć refundowanych.
 
reklama
Skoro też jedynie widzieliście, a nie sluchaliscie, to może rzeczywiście nie jest wskazane tak wczesne podsluchiwanie. Mi lekarz powiedział, że to jest taka fala, że nie powinno się tak młodego płodu narażać na nią i że chwilę poczekamy z podsluchiwaniem. Ale ile to już nie zapytałam. :)
Spokojnie. Lekarz wie co robi :)
 
Słyszałam, że plamienia mogą występować w okolicy kiedy miałaby być miesiączka. Skoro wszystko ok wychodzi na badaniach to może właśnie to jest przyczyną plamień?
 
Dziewczyny czy juz na Tym etapie bierzecie zestawy witamin czy tylko kwas foliowy i wit d. Lekarze roznie zalecaja jedni od poczatku ciazy inni po 12 tygodniu
 
Ja biorę, kupiłam specjalnie takie co od 1 dnia można brać.
Dziewczyny weźcie mi powiedzcie czy któraś z was coś widziała na koniec 5 tyg. Help, wariuje i nie wiem czy iść szybciej do gin czy nie. Beta ponad 1000
 
reklama
Do góry