reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny mam dziś naprawdę kiepski dzień [emoji20] co chwila chce mi się beczeć, do tego pękła mi szybka i to w nowym telefonie to już wogoe beczalam jak głupia a teraz jak szłam pod prysznic patrzę a tu na bieliźnie krew [emoji20] wystraszylam się strasznie, zresztą cały czas się boję czy coś jest nie tak [emoji22] no przecież oszaleje, nie daje już rady dzisiaj
Przytulam mocno [emoji8][emoji8][emoji8]
Ja za to rano myślałam,że wymiotuje krwią...ale okazało sie,że moja opryszczka przekształciła się w strupek i stąd krew.....

Mnie najbardziej martwi,że nie mogę jeść.... Obiadu zjadłam mniej niż mój 4 latek ... Nawet myśleć o jedzeniu nie mogę, a później nie mam sily ma nic i mogę tylko siedzieć w lozku i spać ....

Do tego dzisiaj miałam być na koncercie, na który czekałam 4 miesiące i oczywiście przez samopoczucie nie dałam rady- mąż pojechał z kuzynem, żeby bilety nie przepadły i pewnie jak wróci też się rozpłacze
 
Mam w czwartek wizytę. Zobaczę co będzie rano jak dalej te plamienia to zadzwonię do gin zobaczę co mi powie. Krwi nie było jakoś dużo, no ale mimo wszystko była taka bym powiedziała brązowo czerwona.
Planujesz isc do gina czy będziesz dzwonić?
Duzo było krwi? I czy tsks żywo czerwona
 
Do czwartku trochę czsu jest...
A powiedz, bo wspominalas ze masz problemy z zaparciami, moze zalatwialas sie niedługo przed ta plamka? Moze tez sie zdążyć ze ze względu na zaparcie pękło jakies naczynko
Mam w czwartek wizytę. Zobaczę co będzie rano jak dalej te plamienia to zadzwonię do gin zobaczę co mi powie. Krwi nie było jakoś dużo, no ale mimo wszystko była taka bym powiedziała brązowo czerwona.
 
No takparedni mnie trzymało ale zaaplikowalam ten "wspaniały " czopek i pomogło od razu ale to rano było a te plamienia dopiero teraz.
Do czwartku trochę czsu jest...
A powiedz, bo wspominalas ze masz problemy z zaparciami, moze zalatwialas sie niedługo przed ta plamka? Moze tez sie zdążyć ze ze względu na zaparcie pękło jakies naczynko
 
Tekst roku faceta do ciężarnej kobiety: "co ty masz dziś takie zmienne nastroje?". Niech się cieszy, że póki co tylko dziś...:wściekła/y:
 
reklama
Moze to bylo to... Lekarzem nie jestem ale nie nastawiaj sie na najgorsze [emoji846] jeżeli nie czujesz sie pewnie to zawsze mozesz jechać na ip albo czekac do rana i lecieć do gina,. Czasami takie plamki sie zdarzają, ja w pierwszej ciazy w 5-6 tygodniu mialam przez 7 dni plamienia a wszystko bylo w porządku a urodzilam w 41 tyg dopiero.
A jak czujesz? Wszystko poza tym jest ok?
 
Do góry