reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Ile trwają praktyki? Nie możesz ze względu na ciążę zrobić ich teraz?
150 godzin. Teraz chyba nie mogę, jeśli dopiero co studia zaczęłam. Poza tym pracodawca też nie będzie na to spoglądał zbyt przychylnie, jeśli niedawno wróciłam z urlopu. Według programu powinnam je zacząć pod koniec stycznia.
 
Dziewczyny ustawiam nas hronologicznie do daty porodu :) sprawdźcie czy wszystko się zgadza i jak któraś z Was chce to mogę dopisać imię :) miłego wieczoru
Ja się wpiszę po wizycie u ginka, pewnie wtedy będę miała już określoną dokładniej datę porodu. Byłam już, ale powiedział mi, że przyszłam za wcześniej i on jeszcze niewiele jest w stanie powiedzieć :(.
Trochę się dziś denerwuję, bo brzuch mnie pobolewał i to były takie bóle świadczące o tym, że mały robi sobie miejsce, a dziś przez cały dzień niczego takiego nie poczułam. No i piersi mniej bolą i się zmniejszyły. Chyba czas zrobić betę...
 
Ostatnia edycja:
Ja się wpiszę po wizycie u ginka, pewnie wtedy będę miała już określoną dokładniej datę porodu. Byłam już, ale powiedział mi, że przyszłam za wcześniej i on jeszcze niewiele jest w stanie powiedzieć :(.
Trochę się dziś denerwuję, bo brzuch mnie pobolewał i to były takie bóle świadczące o tym, że mały robi sobie miejsce, a dziś przez cały dzień niczego takiego nie poczułam. No i piersi mniej bolą i się zmniejszyły. Chyba czas zrobić betę...
Ja mam tak samo. Na usg niewiele było widać. Tylko sam pęcherzyk. Mnie piersi bolą, ale nie są nabrzmiałe. Wizytę mam za tydzień ale bardzo się denerwuję. Szczególnie że w poprzedniej ciąży wszystko było dobrze, poszłam na wizytę kontrolną w 10 tygodniu a serduszko już nie biło. Piersi nadal bolały, tyle że nie miałam mocnych mdłości. Pozostaje tylko czekać.
 
Dziewczyny mam dziś naprawdę kiepski dzień [emoji20] co chwila chce mi się beczeć, do tego pękła mi szybka i to w nowym telefonie to już wogoe beczalam jak głupia a teraz jak szłam pod prysznic patrzę a tu na bieliźnie krew [emoji20] wystraszylam się strasznie, zresztą cały czas się boję czy coś jest nie tak [emoji22] no przecież oszaleje, nie daje już rady dzisiaj
 
Ja mam tak samo. Na usg niewiele było widać. Tylko sam pęcherzyk. Mnie piersi bolą, ale nie są nabrzmiałe. Wizytę mam za tydzień ale bardzo się denerwuję. Szczególnie że w poprzedniej ciąży wszystko było dobrze, poszłam na wizytę kontrolną w 10 tygodniu a serduszko już nie biło. Piersi nadal bolały, tyle że nie miałam mocnych mdłości. Pozostaje tylko czekać.
Trzymam kciuki żeby tym razem było wszystko w porządku :).
 
reklama
Na początek to sie nie denerwuj bo to nic nie pomoże, może po serduszkowaniu?
Dziewczyny mam dziś naprawdę kiepski dzień [emoji20] co chwila chce mi się beczeć, do tego pękła mi szybka i to w nowym telefonie to już wogoe beczalam jak głupia a teraz jak szłam pod prysznic patrzę a tu na bieliźnie krew [emoji20] wystraszylam się strasznie, zresztą cały czas się boję czy coś jest nie tak [emoji22] no przecież oszaleje, nie daje już rady dzisiaj
A to jest taka żywo czerwona krew?
 
Do góry