reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Czy powiedzialyscie już swoim starszym dzieciaczkom że będą miały rodzeństwo? Mam już synka 6 lat ale się wstrzymuje z tą wiadomością.
Ja swojemu powiedziałam ale ma dopiero 4 lata i nie do końca rozumie. Ale wie, ze będzie dzidzia. Oczywiście chce chłopca, jak będzie dziewczynka to będzie płakał :biggrin2::biggrin2:
 
reklama
Pytanie bardziej chyba do dziewczyn, których to pierwsza ciaza, ale może reszta z was chodziła i podzieli się swoją opinią.
Czasem w większych miastach są organizowane warsztaty dla przyszłych rodziców itp. Wybieracie się?
 
Ja w pierwszej ciąży nie chodziłam, bo mąż dużo pracował, a ja sama nie chciałam chodzić. W tej ciąży pewnie też nie pójdę ale dużo dziewczyn poleca
 
Moja córcia ma 3,8 i powiemy jej o dzidziusiu po prenatalnych, bo we wcześniejszej ciąży ciągle pytała co się stało z dzidziusiem, kiedy będzie i teraz chcemy później powiedzieć. Chociaż coś się domyśla, bo mówię, że nie mogę jej nosić, że na mamusie się nie skacze itp.
 
Ja to jestem złamana z powodu moich włosów. Jakoś nie mogę ich domyć. Z wiechrzu ok a pod spodem tluste. Kupiłam szamponybz apteki, i myje raz w zimnej raz w letniej. Czasem nawet 3 razy i nic. Nie mam pomysłu.
Dziś jeszcze będę peeling robić na głowę i szampon przeciw łupieżowi ponoć pomaga ale powiem Wam, ze te włosy i te mdłości. Czuje jak się zapuszczam, bo noe chce mi się ubierać nic innego jak dres, malować tez mi się nie chce ( bo po co jak włosy tluste) okropnie mi z tym :(

A na zmianę tematu w tamtej ciąży na 2 tyg przed porodem robiłam rzęsy. Matko, tak się wtedy umeczylam. Myślałam ze nie dam rady. Wtedy jakoś chciało mi się dbać a w tej?
Mam nadzieje, ze to nie początki jakiejś depresji
Polecam maskę z drozdzy. Pół kostki rozrob w letniej wodzie na gęsta papkę i nałóż na skórę głowy. Trzymaj około godziny. Zrobi się skorupa. Musisz zmyć ciepła woda i umyć 2 razy szamponem.
 
Moja córcia ma 3,8 i powiemy jej o dzidziusiu po prenatalnych, bo we wcześniejszej ciąży ciągle pytała co się stało z dzidziusiem, kiedy będzie i teraz chcemy później powiedzieć. Chociaż coś się domyśla, bo mówię, że nie mogę jej nosić, że na mamusie się nie skacze itp.
Ja chyba będę musiała powiedzieć wcześniej. Rodzina jeszcze nic nie wie. Za tydzień mamy wesele i obawiam się że się sprawa wyda bo nie będę pić i za bardzo szaleć na parkiecie a to będzie podejrzane.
 
reklama
Do góry