reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny powiedzcie mi kiedy Was mdłości odpuścily? Ja jestem w 12 tyg . Został ból piersi slinotok i czasem mdli. Nie wiem czy to normalne? W obydwu ciazach poprzednich miałam długo wymioty . W1 do 7 a w 2 do 4 . Na mięso nie mogłam patrzeć. A teraz jem. Jeszcze nie wszystko z mięsa. Muszę mieć chęć. Myślicie że jest ok ?
Na pewno jest ok 🙂 ja wcale nie wymiotowałam, mdłości i ból piersi do 10 t. C. i nagle spokój a wszystko jest w porządku 🙂
 
Jak miło czytać;) mam nadzieję, że jest ok. Po prostu ciężko mi się przyzwyczaić , że ta ciąża może być inna po prostu.
 
Jak miło czytać;) mam nadzieję, że jest ok. Po prostu ciężko mi się przyzwyczaić , że ta ciąża może być inna po prostu.
Mam nadzieję że będzie wspaniała dla Ciebie. Jeżeli się często martwisz może pomyśl o domowym fetal doppler. Zawsze będziesz mogła posłuchać serduszka maleństwa, może cię to uspokoi
 
Mam nadzieję że będzie wspaniała dla Ciebie. Jeżeli się często martwisz może pomyśl o domowym fetal doppler. Zawsze będziesz mogła posłuchać serduszka maleństwa, może cię to uspokoi
Fajny pomysł. :) generalnie nie należę do osób zbyt martwiących się. Tylko przyzwyczailam się do innego przebiegu ciąży. :) a na marginesie zbyt szybko cieszył am się- wymioty wróciły po 2 dniach ciszy. Odpoczywam teraz. Najmniejszy śpi- całe szczęście. Jeszcze tylko starszy bryka ;) A mięta parzy się w moim ulubionym kubeczku.
 
Fajny pomysł. :) generalnie nie należę do osób zbyt martwiących się. Tylko przyzwyczailam się do innego przebiegu ciąży. :) a na marginesie zbyt szybko cieszył am się- wymioty wróciły po 2 dniach ciszy. Odpoczywam teraz. Najmniejszy śpi- całe szczęście. Jeszcze tylko starszy bryka ;) A mięta parzy się w moim ulubionym kubeczku.
Tak to niestety bywa 😂 mi pomagała tylko Cola, na szczęście jest też bez kofeiny bo inaczej chyba bym w maratonie wystartowała 🤣
 
Cześć, mam 22 lata. Dołączam do przyszłych mamusiek 😁😁. Termin na 8 czerwca 2020 pierwsza ciąża 😍. Od 2 tyg mam przeraźliwy kaszel byłam u lekarza zalecił leczenie domowymi sposobami. Wypróbowłam syrop z cebuli, inhalacje, syrop z cytryny i imbiru, syrop *spam* codziennie robię jakieś wyciskanie owoce leżę w łóżku nigdzie zbyt nie wychodzę już nie mam pomysłów.
 
reklama
Do góry