reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Ja też spodziewam się pierwszego dziecka 😁 mimo że to 3 ciąża... Mam 32 lata ... I zaczęłam 11 tydzień... Mam ogromną nadzieję że w końcu uda się i będzie szczęśliwe zakończenie na początku czerwca 😍 życzę wszystkim wam tego moje drogie laseczki 🤗
 
Jak sobie organizujesz czas ? Pracujesz ? Jakaś aktywność fizyczna ?
Ciągle pracuję, chociaż za około miesiąc już planuję iść na zwolnienie. Póki co jakoś mocno ciąży nie odczuwam, że dwa tygodnie temu było najgorzej, teraz już trochę lepiej, więc właściwie robię wszystko. Wczoraj wysprzątałam mieszkanie, ugotowałam obiad, dziś upiekę ciasto ;) także nie jest źle. Chłopak ma zajęcia na uczelni w ten weekend to ja mam czas dla siebie i zamierzam dobrze to wykorzystać :).
 
A ja mam pytanie 😉 Jestem dość szczupłą i nie za wysoką kobietą (164) i pod koniec 8 tygodnia (po jedzeniu głównie) jest u mnie widoczny brzuszek. Skóra napięta i delikatne wybrzuszenie. Czy u Was też tak szybko widać ciążę? Czytałam że dopiero w 12-14 tygodniu zmienia się organizm 😮
U mnie też już widać :) i widzę, że nie jest to kwestia tego, że przytyłam bo zwykle jak przytyłam to brzuszek był lekko widoczny, ale miał inny kształt niż teraz. Teraz to widać, że ciążowy, chociaż oczywiście nie widać tego w spodniach i sweterkach czy bluzkach :).
 
Ja też spodziewam się pierwszego dziecka 😁 mimo że to 3 ciąża... Mam 32 lata ... I zaczęłam 11 tydzień... Mam ogromną nadzieję że w końcu uda się i będzie szczęśliwe zakończenie na początku czerwca 😍 życzę wszystkim wam tego moje drogie laseczki 🤗
Powodzenia, trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo :)
 
Hey dziewczyny,

czytam was od początku, ale nie odważylam się napisać. Do teraz :)
Jestem Magdalena, pochodzę z dolnego Śląska, ale mieszkam w Niemczech, mam 31 lat.
Dowiedziałam się o ciąży 27 września, OM 30.08.2019, aktualnie 11+2. Termin porodu 5.06.2020. Staraliśmy się ponad rok. To moja pierwsza ciąża.
Mam nadzieję, że dodajcie mnie do wątku prywatnego ;)
 
reklama
Pożarłam się z partnerem, ale to tak ostro, że już wyszłam ze spakowaną torbą z mieszkania... Po wszystkim miałam plamienie :(. Nie sądziłam, że nerwy tak szybko mogą wpłynąć na ciążę...
 
Do góry