reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Cześć dziewczyny !
jestem tutaj po raz pierwszy i chciałabym do was dołączyć aktualnie jestem w 10+2
Mieszkam w Uk wiec dostęp do lekarza jak narazie mam utrudniony , ale oczywiście nie wytrzymałam i byłam w Polsce na badaniach 2 tygodnie temu i serducho pięknie bije , według usg i ostatniej @ termin porodu jest zgodny na 2.06
Mam 23 lata i to moja pierwsza ciąża ( jestem w szoku , ze się udało poniewaz mam PCO a zaszłam w ciąże 3 msc po odstawieniu tabletek anty ) aktualnie czuje się mega słabo , schudłam 3 kg wymioty niestety mnie nie oszczędzały teraz pozostał okropny ból żołądka i mdłości . Nie mam apetytu a jak tylko poczuje się głodna to strasznie ssie i robi się od nowa nie dobrze ... nie mam żadnych plamien ani krwawień , wyniki krwi moczu badane 2 tyg temu wyszły dobrze jak i TSH , ale oczywiście panikuje czy na pewno serduszko dalej bije i czy wszytsko jest okej bo naczytałam się niepotrzebnie o ciążach zatrzymanych i nie daje mi to spokoju . Kolejna wizytę w Polsce mam 18.11 a badania prenatalne 19.11
Wczoraj byłam u położnej u siebie w przychodni bo w Uk pierwsza wizyta jest u położnej która sprawdziła ze jestem w ciąży poprzez test ciążowy mam nadzieje , ze moja panika i obawy to normalny stan przy pierwszej ciąży i wszytsko będzie dobrze . W załączniku mój maluszek ponad 2 tyg temu
 

Załączniki

  • E5743B69-49E9-48AB-9D28-D4070D9FF44C.jpeg
    E5743B69-49E9-48AB-9D28-D4070D9FF44C.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 79
reklama
Nie Martw się , wszystko może wyjść dobrze.
Ja e pierwszej ciąży miałam wyniki na czczo idealne bo jakoś 80 s potem przy obciążeniu wyszła cukrzyca.
Także różnie może być. Bądź optymistka!
A jak wyjdzie cukrzyca to tez nie koniec świata Bo przy pilnowaniu się wystarczy tylko dieta :)
Dzieki za słowa otuchy ! :) :)
 
Cześć dziewczyny !
jestem tutaj po raz pierwszy i chciałabym do was dołączyć aktualnie jestem w 10+2
Mieszkam w Uk wiec dostęp do lekarza jak narazie mam utrudniony , ale oczywiście nie wytrzymałam i byłam w Polsce na badaniach 2 tygodnie temu i serducho pięknie bije , według usg i ostatniej @ termin porodu jest zgodny na 2.06
Mam 23 lata i to moja pierwsza ciąża ( jestem w szoku , ze się udało poniewaz mam PCO a zaszłam w ciąże 3 msc po odstawieniu tabletek anty ) aktualnie czuje się mega słabo , schudłam 3 kg wymioty niestety mnie nie oszczędzały teraz pozostał okropny ból żołądka i mdłości . Nie mam apetytu a jak tylko poczuje się głodna to strasznie ssie i robi się od nowa nie dobrze ... nie mam żadnych plamien ani krwawień , wyniki krwi moczu badane 2 tyg temu wyszły dobrze jak i TSH , ale oczywiście panikuje czy na pewno serduszko dalej bije i czy wszytsko jest okej bo naczytałam się niepotrzebnie o ciążach zatrzymanych i nie daje mi to spokoju . Kolejna wizytę w Polsce mam 18.11 a badania prenatalne 19.11
Wczoraj byłam u położnej u siebie w przychodni bo w Uk pierwsza wizyta jest u położnej która sprawdziła ze jestem w ciąży poprzez test ciążowy mam nadzieje , ze moja panika i obawy to normalny stan przy pierwszej ciąży i wszytsko będzie dobrze . W załączniku mój maluszek ponad 2 tyg temu
Hej hej. Witamy. Ja mam 26 lat. To również moja pierwsza ciąża. Mogę cię zapewnić, że panika i zamartwianie przejdzie ci na tydzień po usg. Ale trzeba być caly czas dobrej myśli :)
 
Hej.Tyle od wczoraj napisałyście,że nie ogarniam juz tematu:rofl2: Byłam dzis w mieście kupic buty dzeciom.zostawiłam 1000zł, Bo oczywiście okazało sie,że trzeba jeszcze spodnie,bluzki i skarpetki:D Jak pomyśle,że dojdzie jeszcze trzecie i trzeba będzie dla całej trółójki ogarniac garderobe to juz mi słabo:szok:
 
Hej.Tyle od wczoraj napisałyście,że nie ogarniam juz tematu:rofl2: Byłam dzis w mieście kupic buty dzeciom.zostawiłam 1000zł, Bo oczywiście okazało sie,że trzeba jeszcze spodnie,bluzki i skarpetki:D Jak pomyśle,że dojdzie jeszcze trzecie i trzeba będzie dla całej trółójki ogarniac garderobe to juz mi słabo:szok:
Ja też byłam w poniedziałek na zakupach dla młodego, na szczęście upolowałam dużo promocji w smyku , ale tez z butami zostawiłam prawie 400zl. Po cichu liczę,że tym razem będzie dziewczynka, to na pierwsze dwa lata byłabym ustawiona z ubrankami
 
Ja mam dwóch synów i w sumie lepiej gdyby był teraz chłopiec, bo coś tam troche mi zostało ;) Na dziewczynke troche ciuszków będe miała od koleżanki,po chłopakach też coś uzbieram,Jakoś mi ten róż nie podchodzi;)
 
A ja bym chciała dziewczynkę teraz. Pełno mam ciuchów dla chłopca ale tak mi się marzy parka że wcale mi tych ubrań nie szkoda. Najwyżej zostawię dla rodziny, komuś się na pewno przydadzą.
 
reklama
Do góry