reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

No dobra ja też już po wizycie [emoji846] wszystko jest dobrze , poza drobna infekcja, ale tym mam się nie przejmować. Serduszka jeszcze nie słuchałam, ale widziałam jak bije [emoji3059] Dostałam skierowanie na prenatalne. Następna wizyta 3.12
Zapomniałam dodać, mały człowiek ma 2.2 cm [emoji3059]
 
reklama
Jejuuuu umieram. Też zastanawiam się czy to nie jest wina tego duphastonu.. Biorę go 2x2. Boję się wstawać z łóżka.. Pojechałam z mężem do lekarza żeby mi zwolnienie wypisal to musielismy stanąć o musiałam na chodnik zwymiotowac. Kosmos jakiś.. Jestem gloooooodna.
Myślę, że u Ciebie w przypadku dwóch bobasków hormon odpowiedzialny za złe samopoczucie jest wydzielany w większej ilości... Oby po 1 trymestrze było ok [emoji8] U mnie dobrze na wymioty działa kaszka manna, tym nie wymiotuję a mnie zasyca.
 
MalaMi ja chodze prywatnie i prenatalne robie normalnie u mojego lekarza i place. Mowie o usg prenatalnym.

Misiunia super ze po wizycie ok!;)

Annamariam ja zanim poczuje ze chce siku to tak mnie niby boli niby rozpiera pecherz..

Lilly super!;)
 
Dziewczyny mam pytanie bo tak się zastanawiam. Chodzę prywatnie do ginekologa, dostałam od niego skierowanie na prenatalne i się zapisałam tam gdzie mi podał. I teraz tak się zastanawiam czy lekarz, który ma prywatną praktykę może wystawiać skierowanie? Zapisałam się nieświadoma i teraz nie wiem czy będę mieć prywatnie czy na NFZ, tak czy tak zapłacę to oczywiste, ale mam banie. Muszę tam przedzwonić i się zapytać, jak wy to miałyście? Te co chodzą prywatnie płacą za to badanie?
Każde skierowanie,które mi przepisał lekarz prywatny było odpłatne przynajmniej w moim przypadku.. A skierowan mialam juz kilka od różnych specjalistów :/
 
reklama
Do góry