reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Mnie tez boli brzuch od kilku dni, bardziej kłujący ten ból i po bokach wiec mysle ze to dobry bol wiezadlowy. Tym bardziej ze biore 3x1 nospe wiec raczej innego bólu czuc nie powinnam. Dziewczyny czy te które biora duphaston po wzieciu tabletki czujecie wieksze mdłości i wymioty?

Ja biorę duphaston od 25dc i nie mam już żadnych mdłości ;)
 
reklama
Ciągle jest mi okropnie zimno. Raz próbowałam rozgrzać się kąpielą to zaraz po wyjściu miałam lekkie plamienie - pewnie wlałam za gorącą wodę. W pracy u mnie też co chwila otwierają i zamykają okno, bo jak siedzimy w pokoju w pięć osób to jednej osobie gorąco, a drugiej zimno ;). Brakuje ludzi do pracy i ciężko będzie mi zostawić wszystkich w najgorszym okresie, ale niedługo będę musiała już iść na zwolnienie.
 
Dziewczyny. Jestem załamana. Mamy początek 10 Tc lekarz stwierdził podwyższona przeziarnistosc karkowa. Maleństwo ma 3cm więc ciężko stwierdzić czy będzie chore w przyszłości. Mówił że może się wchłonąć dlatego że to jest początek ciąży. Czy któraś z was tak miala? Jestem przerażona. Prenatalne 13 listopada...
 
reklama
Do góry