reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Liily a pytam tak bo u mnie są takie dwie sytuacje. Mój mąż ma córkę z pierwszego małżeństwa i ma sądownie ustalone ze jego córka jest u nas co dwa tygodnie na weekendy a z kolei moja siostra ma ze swoim byłym naprzemienna opiekę. Ich córka jeden tydzień jest u jednego a drugi u drugiego. No i i u nas i u nich są zgrzyty
 
Liily a pytam tak bo u mnie są takie dwie sytuacje. Mój mąż ma córkę z pierwszego małżeństwa i ma sądownie ustalone ze jego córka jest u nas co dwa tygodnie na weekendy a z kolei moja siostra ma ze swoim byłym naprzemienna opiekę. Ich córka jeden tydzień jest u jednego a drugi u drugiego. No i i u nas i u nich są zgrzyty
Żeby młodemu zmienić nazwisko musiałabym pozbawić go władzy rodzicielskiej, co podobno w momencie, gdy regularnie płaci alimenty nie do końca jest takie proste.

Dla mnie opieka naprzemienna to nie do kobca dobry pomysł - ale to moje zdanie. Dziecko tak na prawdę nie ma swojego domu , każdy rodzic wychowuje trochę inaczej i choćby kwestia i której odrabiamy lekcje może zrobić się problemem i takim brakiem stabilności. Ale tak jak mówię to tylko moje zdanie .

A Twój mąż nie może widywać się z córką częściej ? Daleko macie do siebie ? Jak mój ex jeszcze widywał się z młodym to strasznie mnie irytowało, że nigdy nie wpadł na pomysł żeby bo po żłobku zabrać młodego na spacer
 
Żeby młodemu zmienić nazwisko musiałabym pozbawić go władzy rodzicielskiej, co podobno w momencie, gdy regularnie płaci alimenty nie do końca jest takie proste.

Dla mnie opieka naprzemienna to nie do kobca dobry pomysł - ale to moje zdanie. Dziecko tak na prawdę nie ma swojego domu , każdy rodzic wychowuje trochę inaczej i choćby kwestia i której odrabiamy lekcje może zrobić się problemem i takim brakiem stabilności. Ale tak jak mówię to tylko moje zdanie .

A Twój mąż nie może widywać się z córką częściej ? Daleko macie do siebie ? Jak mój ex jeszcze widywał się z młodym to strasznie mnie irytowało, że nigdy nie wpadł na pomysł żeby bo po żłobku zabrać młodego na spacer

Liily - chodź na wątek prywatny :)
 
Tinia. Ja tez nie mam dostepu do prywatnego forum;(


Dziewczyny czy w 8/9tc boli was brzuch?? Mnie dzisiaj jakos tak pobolewa i sie martiwe.
 
Aaa dziewczyny apropo tej mojej dzisiejszej wizyty mam za wysokie tsh i zalecił mi iść do endokrynologa. Jak najlepiej teraz się dostać prywatnie czy na kasę chorych iść. Czy on zleci mi dalsze badanie? Czy dostanę jakieś lekarstwa ?
 
Aaa dziewczyny apropo tej mojej dzisiejszej wizyty mam za wysokie tsh i zalecił mi iść do endokrynologa. Jak najlepiej teraz się dostać prywatnie czy na kasę chorych iść. Czy on zleci mi dalsze badanie? Czy dostanę jakieś lekarstwa ?
Mnie gin też wysłała do endokrynologa, zrobili mi jeszcze raz TSH , jakieś przeciwciała i USG tarczycy. U mnie wszystko ok, ale jeśli będzie trzeba to dostaniesz leki .
Ja poszłam na pakiet z pracy to było szybko, ale podobno przepisy da takie, że kobietę w ciąży specjalista musi przyjąć w ciągu 7 dni na NFZ tylko musisz mieć kartę ciąży albo zaświadczenie od gina w którym tygodniu ciąży jesteś
 
reklama
Aaa dziewczyny apropo tej mojej dzisiejszej wizyty mam za wysokie tsh i zalecił mi iść do endokrynologa. Jak najlepiej teraz się dostać prywatnie czy na kasę chorych iść. Czy on zleci mi dalsze badanie? Czy dostanę jakieś lekarstwa ?
Ps ja jak probowalam na NFZ się zarejestrować to mi powiedzieć, że na ten rok nie ma szans .także albo się pewnie trochę poklocisz z panią w rejestracji i Cię wcisną ,albo zostanie Ci prywatna wizyta . TSH jest podobno bardzo ważne w ciąży , także im szybciej tym lepiej
 
Do góry