reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Hej!!
Ja dziś przeżyłam potrójny szok. Najpierw rano przyjaciółka napisała że krwawiła, pojechała na sor w nocy i tam lekarz stwierdził że ciąży nie ma. Masakra. Potem jak to przeczytałam to zauważyłam u siebie ze mam brązowe plamienia więc też pojechałam na sor. Niestety ten sam lekarz był. A u mnie nie było krwi tylko takie brudzenie brązowe. Ciąży nie stwierdził. W macicy nic nie ma. No KU**a Jak!!!??? Zadzwoniłam do swojego lekarza, przyjął mnie i moją przyjaciółkę. U mnie ciąża żywa, serca biją, nawet posłuchałam. Dostałam leki i mam leżeć. U mojej przyjaciółki to samo, z tym że ciąża młodsza i jeszcze serduszka nie ma.
JAK LEKARZ W SZPITALU NIE ZAUWAŻYŁ CIĄŻY BLIŹNIACZEJ??? Masakra.
w głowie się nie mieści :OOO
 
Ja mam 30 lat. Z zawodu inżynier produkcji ale pracuje w znanej sieci ze sprzętem RTV i AGD jako doradca klienta i doradca finansowy. Pochodzę z Olecka na Mazurach A mieszkam od 11 lat w Białymstoku. Mam już synka który w lutym skończy 4 latka. To moja druga ciąża.

Oooo! Mam mnóstwo rodziny w Olecku!
 
Hej! Ale nastukałyście przez długi weekend...
Ku pokrzepieniu! Wydawałoby się, że ciemne plamienie + zanik mdłości to już wyrok, prawda? Z mężem byliśmy w sobotę rano na IP, wszystko jest w porządku. Serduszko pika, maluch się wygodnie zainstalował gdzie trzeba. Źródło plamienia nieznane, podobnie jak w pierwszej ciąży. Wtedy też plamiłam. Trwało do prawie 1,5 m-ca.
 
Nathed dobrze ze wszystko ok;)

Cafe napisalam priv

Dziewczyny podrzuccie pomysl co kupic tesciowej na urodziny bo pustka w glowie...
 
Dziewczyny pytaliście o poradniki, tu macie taki w skrócie [emoji23]
IMG_4214.JPG
 
reklama
Do góry