reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

W Polsce mamy niestety stary typ szczepionki na krztusiec moje dziecko mimo że szczepione zachorowało i to bardzo mocno wiem że szczepionka nie chroni w 100% ale rozmawiałam z ordynatorką szpitala w wrocku i sama mi to powiedziala. Masz kogoś w otoczeniu chorego ? Że akurat na krztusiec chcesz się szczepić ? Pracujesz z dziećmi?
Dziewczyny czy któraś z was szczepila się teraz na krztusiec?
 
reklama
U mnie zdjęcie z piątku już widać małego człowieczka [emoji16]
20191101_122146.jpeg
 
Cytując laktoterrorystki „jesteś matka jeśli urodziłaś SN i KP ale nie jesteś matka jeśli wydobyto Twoje dziecko przez Cc i karmisz Mm”! [emoji23][emoji23][emoji23] wychodzi na to ze jestem tylko półmatką. Chyba każda z Was słyszała o wydobycinach ;D

A ja nie słyszałam o tym w poprzednich ciążach, dopiero teraz przeczytałam o tym „zacnym” określeniu [emoji2957][emoji2957] masakra jakaś...
 
Aga a dlaczego teraz chcesz CC? Pytam , bo ja urodziłam 4 dzieci naturalnie i teraz na sto procent bede prosić o CC :) ciekawa jestem jak lekarz zareaguje, na sto bedzie mnie przekonywac że piąte to samo wyleci , ale to co przeżyłam przy 4 porodzie skreśla poród siłąmi natury

Kurczę 4 razy poród siłami natury i za 4 razem problem? Chociaż powinno byc pyk i po sprawie, każdy niby mówi ze kolejne porody są coraz krótsze
 
reklama
Do góry