reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Chyba chce bo trochę się stresuje. Tylko, ze w luxmedzie miałam tylko jedno bezpłatne badanie a tak to cena jego 69zl i nie wiem czy to aby nie cena jakaś z kosmosu?
Muszę się zorientować gdzie tu można to badanie zrobić i zrobię dziś lub jutro
To naprawdę bardzo dużo. Ja płacę w Sla 27 zł. Zaraz jadę, wieczorem wyniki. Chociaż normy są tam dziwne, bo liczą od 1 tyg. A u nich 1 tydzien odpowiada ogólnej normie 3 tyg. Od Ostatniej miesiączki, więc nie wiem czy są to normy od owulacji u nich?ma też ktoś takie normy?
 
reklama
U mnie też dziwne normy. A mam z diagnostyki. Nic się nie da wyczytać oprócz tego że to któryś do 10 tygodnia
Wydaje mi się że to liczone od 1dc
Zrzutekranu_2019-10-03-09-31-07-336.jpeg
 
Mąż mi dzisiaj powiedział, że wierzy, że jestem w ciąży, bo mi się nagle cera mega poprawiła. Testy go nie przekonują, bo jedna kreska jest jaśniejsza od drugiej. Nie mogę z tymi facetami czasem. :oops:
 
Mąż mi dzisiaj powiedział, że wierzy, że jestem w ciąży, bo mi się nagle cera mega poprawiła. Testy go nie przekonują, bo jedna kreska jest jaśniejsza od drugiej. Nie mogę z tymi facetami czasem. :oops:
Znam to, w ciąży na początku roku, która poronilam robię test ciazowy, zaczynam skakac z radosci, krzyczeć, ze sie udalo, a on, ze tam nic nie widzi i mam mu pokazac, kiedy beda mocne dwie kreski :D dlatego tym razem pokazalam mu 4 testy i wyniki bety, takze musiał uwierzyć :D
 
Nie ważna jaka teoria ważne że słuszną haha [emoji16]
A niech sobie analizuje to jak chce, aby był dobrej myśli [emoji3526]

U mnie też jedna kreska jaśniejsza. Mam nadzieję że mimo wszystko będzie dobrze.
 
U mnie też dziwne normy. A mam z diagnostyki. Nic się nie da wyczytać oprócz tego że to któryś do 10 tygodnia
Wydaje mi się że to liczone od 1dcZobacz załącznik 1029489
Ja w diagnostyce też miałam takie normy. Ja mojemu mężowi zostawiłam w niedziele test przy lustrze. Pytam i jak?
A on ale o co chodzi?
O test?
No widziałem i co to znaczy?
Dwie kreski jestem w ciąży!!!!
Ale tam była tylko jedna kreska?
SA dwie tylko jedna jest trochę jaśniejsza
Koszmar
To normy z mojego lab
 

Załączniki

  • Screenshot_20191003_095943_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20191003_095943_com.android.chrome.jpg
    149,2 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Do góry