reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Hahaha...ale macie smaki dziewczyny , ja na szczęście normalnie jak przed ciążą , placków ziemniaczanych nie lubię a dżem truskawkowy 100% z chęcią ale do naleśników pełnoziarnistych :) a gołąbi będą w piątek u mamy i teściów jak zwykle na 1 listopada (taka tradycja :) )
 
Ja już po wizycie. Dostałam skierowanie na masę badań, ale USG jeszcze nie miałam, lekarz stwierdził 5/6 tydzień. To ja dwa tygodnie temu myślałam, że jestem w 5 tygodniu ;).
 
Cześć dziewczyny,chodzę do ginekologa prywatnie,Ale sam lekarz mówił abym się umówiła na NFZ porobić te wszystkie badania na hiv itd. Aby nie płacić.Wczoraj zrobiłam dziś chce je odebrać I wyobraźcie sobie że nie chcieli mi ich oddać dopiero w poniedziałek na wizycie u tego lekarza do którego nie miałam zamiaru wrócić. To grzecznie mówię,że choruje na niedoczynność tar zycy I się bardzo denerwuje. A położna krzyknęła na całą przychodnia moje nazwisko że mam wyjść I że wyniki są dobre i za co ja ją mam że ona jest za to odpowiedzialna I wie co mówi. Rozplakalam się z nerwowow i mi skserowala te wyniki I rzeczywiście wszystko ok. Ale mam.isc do prowadzącego lekarza z kserem nie wiem czy nie iść ich już za pieniądze powtórzyć..
Niestety ale nie ma prawa czegoś takiego robić. Mozesz sobie odebrać wyniki poniewaz jako pacjent masz prawo do swojej dokumentacji medycznej co gwarantuje ci karta praw pacjenta. Noszzzz nosi mnie jak takie coś czytam albo jak pacjenci do mnie przychodzą i mówią że gdzieś im nie chcieli czegoś wydać...
 
Ja mam prenatalne na 3 grudnia do dr Mędrka. Koszt USG z pobraniem krwi 430 zł. Drogo, ale zapłacę. Moja pani ginekolog sama polecała mi wykonać te badania.
 
reklama
Do góry