reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Młody w styczniu będzie miał 12. Więc przerwa między dziećmi jest malutka. Bardzo się cieszę. Długo czekali na rodzeństwo. Trzech lekarzy mówiło, że nie będę już miała dzieci i tu taka niespodzianka. Ja mam 38 lat i też trochę mi ciężko, jednak dzieciaki bardzo dużo pomagają. To jest plus.
A masz synka jeszcze starszego :) no trochę sie pozmieniało powiem Ci , ja nie miałam takich dużych przerw a i tak byłam w szoku jak dużo się zmienia
 
reklama
Mam dziś dziewczyny gorszy dzień jednak ciąża w wieku 36 lat jest inna niż w młodszym bynajmniej dla mnie mdłości męczą mnie strasznie, dziś rano miałam takie zawroty głowy że wahałam się czy iść do pracy dobrze że nie musiałam prowadzić auta. A najgorsze bo wpływa to na rodzinę są moje nerwy, tak się nakręcam szybko że masakra, to niszczy teraźniejszość ale i dziecku pewnie szkodzi ale no nie panuje nad tym a jeszcze w pracy jest bardzo nerwowo co nie pomaga. Aj każda ciąża jest inna w pierwszej nic ale to dosłownie nic mi nie dolegało to teraz mam że zdwojoną siłą. Przepraszam musiałam się wygadać.
Wiem o czym mówisz też mam 36mdłości w pierwszej ciąży miałam ale teraz dużo bardziej się stresuję i odbija się to na najbliższych niestety
 
Ja aktualnie mam 29 i też mam mdłości i do tego zgage.
W pierwszej ciąży miałam 20 lat i wymiotowalam dalej niż widziałam, w drugiej trochę mniej. Także chyba nie ma reguły.

Przed chwilą zjadlam ptasie mleczko, zagryzlam tuńczykiem, popiłam sokiem pomarańczowym i a teraz jem zupę brokulowa. Chyba jestem w ciąży

Ja z bliźniakami chyba częściej będę miała wizyty..
 
A czy któraś z was wie, gdzie na Pomorzu można zrobić badania prenatalne?
Skąd jesteś? Ja w Tczewa.
20191029_140321.jpeg
 
A jak wyglądają badania prenatalne bo jestem zielona w temacie ? To po prostu usg na jakimś lepszym sprzęcie i dłużej trwa tak ?
 
To ja dołanczam do kobiet co nigdy nie wymiotowały w ciąży, ba z syniem to nawet nie miałam mdłości, dlatego teraz staram się nie stresowac ,że nie czuję kompletnie żadnych dolegliwości ciążowych ;)

Ja również w pierwszej ciąży nie miałam żadnych przykrych dolegliwości i teraz jak na razie tez nie [emoji846]
 
reklama
Ja mam badanie prenatalne 25 listopada będzie to 14 tyg I 2 dzień tak mnie lekarz zapisał. Jaki jest u was koszt u mnie Wrocław 250 zł.
Wiesz co z tego co wiem to ostatni dzien na mierzenie Nt to 13+6 moja kolezanka poszla w 14tyg i lekarz juz nie dokonal pomiaru a to dosyc wazne przy ocenie zdrowia dziecka
 
Do góry