reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Wiem jak plamienia potrafią zaniepokoic, od paru dni je mam i szalalam z nerwów ale na szczęście wszystko wporzadku. Mam nadzieję że u ciebie też będzie wszystko dobrze i więcej się nie pojawią.
A maluszek śliczny [emoji3590]
Który masz tydzień?
Boże a ja dziś zaczęłam plamić, brzuch boli, plecy bolą, długo nie myśląc wzięłam syna pod pachę i do swojego lekarza. Nie zauważył nic niepokojącego. Możliwe ze po stosunku i mamy się wstrzymać... zwiększył mi duphaston i nadal plamie :/ ale z dzidza ok, rośnie, dziś już wyglądała tak
Zobacz załącznik 1038049
Mimo tego i tak się martwię , w poprzedniej ciąży nie miałam takich rzeczy
 
reklama
Wiem jak plamienia potrafią zaniepokoic, od paru dni je mam i szalalam z nerwów ale na szczęście wszystko wporzadku. Mam nadzieję że u ciebie też będzie wszystko dobrze i więcej się nie pojawią.
A maluszek śliczny [emoji3590]
Który masz tydzień?

9+4 - no to prawda martwią ;/ szczególnie ze pierwszy raz mam coś takiego :( oby szybko zniknęły
 
Na kiedy masz termin? Pytam z ciekawości ja mam 2 czerwca ale wcześniej będę miała cc. Jednak nie daje rady być na 2 wątkach więc zostaje tu :)

Z usg na 25.05, z OM na 28.05. Ale ze względu na to ze pierwszego syna urodziłam dwa tygodnie po terminie to nie nastawiam się na ten maj ani trochę i wole zostać tu :)
 
reklama
Do góry