reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja chyba jestem ewenementem - prawie nie mam objawów. Miałam wcześniej bóle brzucha - nie zbyt mocne ale już przeszły.
Mdłości nie mam, bóli głowy też, zachcianek też brak. W zasadzie tylko piersi lekko bolą. Zaczynam się martwić moim dobrym samopoczuciem. Nie czuje sie jak bymbyła w ciąży.
Ja tak przeszłam cała pierwszą ciążę [emoji846] tylko się cieszyć [emoji846]
 
reklama
Ja chyba jestem ewenementem - prawie nie mam objawów. Miałam wcześniej bóle brzucha - nie zbyt mocne ale już przeszły.
Mdłości nie mam, bóli głowy też, zachcianek też brak. W zasadzie tylko piersi lekko bolą. Zaczynam się martwić moim dobrym samopoczuciem. Nie czuje sie jak bymbyła w ciąży.
Tez nie mam zadnych objawow :)
 
Ja chyba jestem ewenementem - prawie nie mam objawów. Miałam wcześniej bóle brzucha - nie zbyt mocne ale już przeszły.
Mdłości nie mam, bóli głowy też, zachcianek też brak. W zasadzie tylko piersi lekko bolą. Zaczynam się martwić moim dobrym samopoczuciem. Nie czuje sie jak bymbyła w ciąży.
U mnie take samo brzuch prawie nie boli tylko piersi lekko. Wczesniej mialam zawroty glowy ale juz przeszly. Dzisiaj 5+6
 
Jak sobie radzisz? Mi lekarz pozwolił przy ataku gdzie mam wymioty wziąć sumatryptan. Ale się boję.. Niby jets bezpieczny w 1 trymestrze ale nadal to silny lek..

Jako ze mi paracetamol nic nigdy nie pomagał to po prostu nie brałam go bez sensu. Zaszywalam się pod kołdra w ciszy i ciemnościach, zazwyczaj dwa dni mi przechodziło. Ale przy moim dwulatku to słaba opcja... powiedziałam o tym lekarzowi i pozwolił mi wziąć przy bardzo silnych bólach jedna tabletkę ibuprofenu. Poratowalam się nim tylko raz jak już wymiotowałam z bólu... na szczęście od trzech tygodni mam ulgę. Do 6 tygodnia ciąży to co 3-4 dni dostawałam takich ataków
 
Cześć u mnie dziś 8 tyg I 4 dni tydzien temu byłam.u ginekologa stwierdził że serce bije wszystko ok. Przez te ostanie dni czułam się okropnie Ale nic nie jadłam żyłam dosłownie na herbatniki. Dziś czuje się dobrze zjadłam dużo, ale przestały mnie boleć piersi I już nie mdli mnie. Boję się dodam że to moja pierwsza ciaza. Czy wy też tak swirujecie jak ja ??
 
Cześć u mnie dziś 8 tyg I 4 dni tydzien temu byłam.u ginekologa stwierdził że serce bije wszystko ok. Przez te ostanie dni czułam się okropnie Ale nic nie jadłam żyłam dosłownie na herbatniki. Dziś czuje się dobrze zjadłam dużo, ale przestały mnie boleć piersi I już nie mdli mnie. Boję się dodam że to moja pierwsza ciaza. Czy wy też tak swirujecie jak ja ??
Tak ;) niepokoi mnie, że nic mi nie dolega
 
Dziewczyny, czy któraś z Was cierpi na bezsenność? No dobra, może to za dużo powiedziane ale zauważyłam, że ostatnio mam kłopoty ze snem. Nawet już staram się nie robić drzemek w ciągu dnia. Jestem na początku 9 tc.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was cierpi na bezsenność? No dobra, może to za dużo powiedziane ale zauważyłam, że ostatnio mam kłopoty ze snem. Nawet już staram się nie robić drzemek w ciągu dnia. Jestem na początku 9 tc.
Hejoo. Ja właśnie do dziś nie przespałam całej nocy. Dzisiaj tylko pobudka na odowiazkowe sikanie i od razu zasnęłam. Nie wiem co to się wydarzyło.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was cierpi na bezsenność? No dobra, może to za dużo powiedziane ale zauważyłam, że ostatnio mam kłopoty ze snem. Nawet już staram się nie robić drzemek w ciągu dnia. Jestem na początku 9 tc.
Ja nie przespałam w całości żadnej nocy jeszcze zanim testowałam dlatego też podejrzewałam ciąże bo całą poprzednią miałam tak samo aż do porodu.
 
reklama
Ja też tak świruje [emoji85] mam dzisiaj 7+4d i drugi dzień lepszego samopoczucia i oczywiście od razu myśli że coś jest nie tak...
Cześć u mnie dziś 8 tyg I 4 dni tydzien temu byłam.u ginekologa stwierdził że serce bije wszystko ok. Przez te ostanie dni czułam się okropnie Ale nic nie jadłam żyłam dosłownie na herbatniki. Dziś czuje się dobrze zjadłam dużo, ale przestały mnie boleć piersi I już nie mdli mnie. Boję się dodam że to moja pierwsza ciaza. Czy wy też tak swirujecie jak ja ??
 
Do góry