reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Na ip mnie nie przyjma bo to wiesniaki pierd***. Czekam na odpowiedź od swojej ginekolog i moze jutro do niej pojade, nie pojde chyba do pracy

Jak masz kartę ciąży to Cię muszą przyjąć, mnie pół roku temu z małą ilością krwawienia, a raczej jak to stwierdziła lekarka delikatnego brudzenie bez problemu i wyrzutów przyjęli i zbadali
 
reklama
Mnie ostatnio i bez karty ciąży przyjęli. Bez żadnego "ale" ginekolog mnie zbadał i zrobił USG. Także jak Cię nie przyjmie ginekolog a dalej będzie krew to jedz na IP
 
Na ip mnie nie przyjma bo to wiesniaki pierd***. Czekam na odpowiedź od swojej ginekolog i moze jutro do niej pojade, nie pojde chyba do pracy
Muszą Cię przyjąć. Mnie tydzień temu przyjęli chociaż musiałam się nasłuchać... zapewne wszystko jest ok, ale dla własnego spokoju lepiej sprawdź - spokojna mama to lepsze 'środowisko' dla fasolki :D
Ps
Czy mogę prosić o dopisanie do listy? OM 08.09., termin wg usg 08.06.2020
 
Dawno mnie tu nie było ale mam małe problemy zdrowotne. Się okazało że mam krwiaka za lozyskiem i musze leżeć :( Tu zdjęcie z 6+1. Jutro kolejna wizyta i już będzie 8+1. Wiem że serduszko bije a maluch ma 1.5 cm, bo w niedziele byłam na SOR :)
 

Załączniki

  • IMG-20191011-WA0000.jpeg
    IMG-20191011-WA0000.jpeg
    513,6 KB · Wyświetleń: 114
Okropnie bolą mnie plecy na dole i miednica... nie sądziłam, że to możliwe na tak wczesnym etapie ciąży, ale coś mi się wydaje, że skończę na zwolnieniu wcześniej niż myślałam.
 
Malinowa123 może to tylko pęknięte naczyńko lub coś w tym stylu. Dobrze ze od razu skontaktowałaś się z ginem. Wiadomo już coś? Ja bym bez względu na odp i tak stawiła się u lekarza, tak dla własnego spokoju. Plamisz jeszcze czy już się uspokoiło? ściskam mocno kciuki i przesyłam całe mnóstwo pozytywnych fluidków!
 
Dawno mnie tu nie było ale mam małe problemy zdrowotne. Się okazało że mam krwiaka za lozyskiem i musze leżeć :( Tu zdjęcie z 6+1. Jutro kolejna wizyta i już będzie 8+1. Wiem że serduszko bije a maluch ma 1.5 cm, bo w niedziele byłam na SOR :)

A mogę podpytać jaki duży był maluch na tym zdjeciu ?
Chodzi mi o dlugosc.
 
reklama
Do góry