reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Czy u Was - dziewczyn których będą chodzić prywatnie, wiecie już ile Was będą kosztowały wizyty i poszczególne badania?
U mnie pierwsza wizyta 100 zl i juz dostalismy skierowanie na badania prenatalne z usg 400zl. W cenie jest test pappa usg i chyba cos tam jeszcze. I podstawowe bafania mocz , morfologia ,tsh tego jeszcze nie sprawdzalam cenowo.
 
Ja też pracuje w przedszkolu i lekarka już mnie wysłała na l4 właśnie z powodu tych chorób które lubią się pojawiać o tej porze a także w związku z tym że dzieciaki lubią czas i podlecieć i się przytulić noi głową w brzuch walnąć a w tym etapie lepiej nie ryzykować. Trochę protestowałam ale wiadomo maluszek najważniejszy [emoji3526]
Zobaczymy kiedy mnie będzie chciał wysłać.
 
Dziewczyny, planujecie chodzic do 2 lekarzy, czy jeden ale na NFZ, a czasem prywatnie? Z tego co wiem to i tak tylko jeden może prowadzic ciążę?

Ja planuje chodzić na NFZ, a jednocześnie on prywatnie też przyjmuje. Znajoma chodziła do niego i mi poleciła. Robi na każdej wizycie USG [emoji846] No i mam też możliwość chodzenia do lekarza z PZU Zdrowie, więc możliwe że raz po raz zawitam do kogoś innego. Zobaczymy. Jeśli nie będzie konieczności, to nie zamierzam.
 
Ja właśnie mam swojego prywatnie ale przyjmuje w innym mieście i godzinke dojeżdżam a chce na miejscu na NFZ ze względu na ilość badań
 
Ja miałam chodzić na lux med, ale wtorkowa wizyta przypadnie i środowa na lux med rozjaśnia mi sytuację przy czym zostanę .... Badania na szczęście mam w pakiecie
 
Czy u Was - dziewczyn których będą chodzić prywatnie, wiecie już ile Was będą kosztowały wizyty i poszczególne badania?
U mnie każda wizyta 180 zł. Przy monitoringu brał mniej 150 ..., ale nie wiem jak podchodzi do ciąży.
Oststnio za badania z krwi zapłciłam 160zl.
Wcześniej robiłam na różyczkę, ospę wietrzna i toxoplazmoze, ale to nim byłam w ciąży, wiec nie pamietam...
 
A jakie badania lekarz zlecił? To moja pierwsza ciąża i nie mam pojęcia :)
9AC49499-A52A-40A9-B577-22E43599F5F8.jpeg
9AC49499-A52A-40A9-B577-22E43599F5F8.jpeg
9AC49499-A52A-40A9-B577-22E43599F5F8.jpeg
 
reklama
Do góry