reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dzięki, tylko że ja jestem dosyć niska i w niewielu rzeczach wyglądam dobrze. A już jestem chyba za stara żeby w takiej krotkiej ogródkowej/domowej sukieneczce chodzić poza domem. Lubię długie tuniki zwężone pod biustem a luźniejsze u dołu, i kwieciste sukienki.. są takie romantyczne:)
No to fajnie że też tak macie z tymi ruchami, świetne to jest jak się czuje pod skórą jakby rączkę lub nóżkę.
 
reklama
Nixie, brzuszek masz piękny, taki okrągły i zgrabny [emoji4] no ale szczupłemu z wszystkim ładnie [emoji6] mi też mówią, że mam mały brzuch,taka piłeczka, tyle że ja gabarytowo trochę większa od Ciebie [emoji14]

Dzisiaj 2 pralki ciuszków poszły w ruch i się suszą [emoji4] jeszcze jedna pralka mi została, ale to na jutro. Jak wieszałam ubranka to oczywiście łzy w oczach, że za niedługo mały człowiek będzie w nie ubierany [emoji7] ostatnio ciągle beczę, byle głupota mnie wzrusza heh. [emoji14]Wózek też wyprany, więc najgorsze za mną. Myślę, że do końca kwietnia będę gotowa. A w maju będę sobie siedzieć, wypoczywać i czekać na czerwiec [emoji16]
Ja tez piore od 3 dni ale w zwyklych kapsułkach, pranie zasadnicze zostawiam na czerwiec:D dziś 4 bęben wczoraj 5 juz mam dosc[emoji23]
Tylko w loveli teraz wypiore biale do szpitala i pieluszki, wyprasuje, wpakuje do torby i będą czekały:)
Reszte popiore na świeżo w 37, moze 38tyg - teraz jakos mi sie to wydaje za wcześnie
 
nixie, śliczny brzuszek :D

Ja jeszcze nic nie piorę, bo nawet nie mam gdzie tego ułożyć. Może to co do szpitala będę zabierała to sobie przepiore i przeprasuje i będzie sobie czekało w torbie.

We wtorek mam wizytę i bardzo jestem ciekawa jak mała jest ułożona. Ostatnio miałam usg w 25 tygodniu :(
Ruchy czuje u góry, na środku, na dole i z boku w jednym czasie i nie mam zielonego pojęcia co jest nóżką, a co dupką czy rączką o_O
 
Hej.
Zauważyłam dopiero w domu, że lekarz wpisał w kartę ciąży że mam już 3 stopień dojrzałości łożyska, nic nie mówił na ten temat ale zaczęłam się zastanawiać co to może oznaczać no i zaczęłam czytać w internecie i się trochę zestresowałam, bo to może oznaczać zbyt szybkie starzejące się łożysko co za tym idzie jego niewydolność a nawet wcześniejszy poród :errr:

Któraś może tak miała albo ma teraz i lekarz wytłumaczył?
Proszę mnie uspokoić bo może niepotrzebnie panikuję :p
 
@Pati1112 ja nie wiem który mam stopień dojrzałości łożyska. Wiem że nie mam zwapnień i łożysko jest jednolite. Chyba zostaje Ci jedno: zadzwonić do lekarza i się dowiedzieć żebyś się nie stresowała bez sensu:)
 
Pati1112, myślę, że jak by lekarza coś zaniepokoiło to by powiedział. Właśnie sobie sprawdziłam i w 32 tyg pierwszej ciąży miałam II/III stopień i urodziłam 9 dni po terminie ;)
 
@Ania72821 dzięki, właśnie o tym pomyślałam że jakby coś zaniepokoiło to by mówił, chyba nie miałby sumienia mnie tak zostawić i jechać na urlop ;)
W przyszłym tyg będę się widzieć z położną to jej dopytam o co chodzi, może coś rozjaśni :)
 
Hej dziewczyny.
Któraś kiedyś szukała małego wózka, w sensie nie wysokiego.
Byliśmy dziś nosidełka oglądać i w oczy rzuciły mi się wózki formy egg, bo właśnie były takie dość niskie. Ja za wysoka nie jestem, mam 166 ale te wózki na tle innych są niższe...


IMG_20180421_125139522.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180421_125139522.jpg
    IMG_20180421_125139522.jpg
    47,2 KB · Wyświetleń: 631
reklama
Hej dziewczyny.
Któraś kiedyś szukała małego wózka, w sensie nie wysokiego.
Byliśmy dziś nosidełka oglądać i w oczy rzuciły mi się wózki formy egg, bo właśnie były takie dość niskie. Ja za wysoka nie jestem, mam 166 ale te wózki na tle innych są niższe...


Zobacz załącznik 849020
Dziękuję ja szukałam ale już kupiłam dzisiaj[emoji4]
 
Do góry