reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Piszecie o połogu, a ja z mojego (poza ogromnym bólem po nacięciu krocza, ciągnięciem szwów i ogólnie problemami z siedzeniem z tym związanymi) to prawie nic nie pamiętam, więc nie mogło być źle :) Na 100% nie miałam podkładów tych dużych na łóżko - teraz juz mam przygotowane - a i odchodów miałam wybitnie mało chyba, bo podpaski musiałam nosić tylko przez tydzień... W szpitalu miałam takie większe i bardziej chłonne, a potem 4 dni już takie zwykłe podpaski ze sklepu i to w zupełności wystarczało.

@Just&yna jak bym słyszała mojego małżonka ;) Mamy wanienkę u teściów i mieliśmy w święta ją przewieźć do nas - ale sobie zapomniałam - na co mój z uśmiechem od ucha do ucha: "i bardzo dobrze, niepotrzebnie by miejsce zajmowała" ;)

@KikaRika zdrówka! Takie kichanie przy dużym brzuchu to żadna przyjemność :)
 
Mam pytanie czy adaptery do maxi cosi do różnych wózków są inne? Bo będę miała fotelik kupiony w zeszłym roku i znajoma chce mi dorzucić adaptery do tego

[/QUOTE]
Niektóre marki mają swoje adaptery np. Lonex, ale nie wszystkie: np. Adamex, Bebetto, Camarelo i Jedo mają takie same. Zależy jaki wózek miała koleżanka i jaki ty masz bądź zamierzasz kupić
 
A dużo za dużo masz tego białka?

Nie mam pojęcia, po prostu na wizycie usłyszałam że pojawiło mi się białko w moczu, do tego jestem cała opuchnięta, zwłaszcza nogi. Nie pomaga leżenie ani w sumie nic. Wstaję z nogami jak balony. Ale ponoć ich by zdziwiło gdybym tego nie miała bo raz, że pierwsza ciąża, a dwa to mam cukrzycę.
 
Nie mam pojęcia, po prostu na wizycie usłyszałam że pojawiło mi się białko w moczu, do tego jestem cała opuchnięta, zwłaszcza nogi. Nie pomaga leżenie ani w sumie nic. Wstaję z nogami jak balony. Ale ponoć ich by zdziwiło gdybym tego nie miała bo raz, że pierwsza ciąża, a dwa to mam cukrzycę.
A jak z cisnieniem?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do połogu to ja nie wspominam zbyt dobrze. Po pierwszym porodzie nikt mnie nie uświadomił jak to wygląda i po pierwszym wstaniu z łóżka poleciało wszystko po nogach i na podłogę mimo podpasek poporodowych. Niby położna mówiła, żeby się nie przejmować, bo co chwilę się przytrafiają takie "niespodzianki" ale nie było to przyjemne. Później w domu pocenie się, ból krocza, wietrzenie, no i sie goić nie chciało , a do tego się lało... Przy drugim już wiedziałam co i jak, więc nie było najgorzej ale męczące to było i nie mogłam się doczekać, żeby było już po.
Podkłady chyba kupię do domu, bo mamy nowy materac i szkoda by było ubrudzić. Położę też ręcznik na te parę pierwszych dni i liczę, że będzie dobrze.
 
Motyl_ek, tak jak dziewczyny piszą pasuje sprawdzić ciśnienie. Szwagierka miała białko w moczu, puchły jej nogi, miała skoki ciśnienia i leżała w szpitalu ok. tydzień ale nie wiem co jej podawali. Wiem, że musiała 3x dziennie mierzyć ciśnienie.
 
reklama
Naan, nie mam pojęcia czy wszystkie adaptery pasują do każdego wózka. Jeszcze nie wiem jaki wózek będziemy kupować, więc nie interesowałam się tematem adapterów. Ale z chęcią poczytam jak któraś wie coś wiecej w tym temacie ;)
 
Do góry