reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny. Nie kojarzycie mnie bo nie często się tu udzielam.
Wystąpiły u mnie ostatnio problemy . Byłam dosyć mocno przeziębiona i na ostatniej wizycie dowiedziałam się że przez to mój synek ma w główce dwie torbiele wielkości 8,7mm. Boję się okropnie bo podobno to może prowadzić do nieodwracalnych zmian jak będą się powiększać.
Miałyście kiedyś podobną sytuacje albo może słyszałyście o czymś takim ? Jestem w 23 tc.

Ja też niestety nie miałam takiej sytuacji.. a czy lekarz w ogóle w jakiś sposób Cię próbował uspokoić? Może warto skonsultować to jeszcze u jakiegoś innego lekarza?
 
Dziewczyny wiecie coś o tej immunoglobulinie?
Refundowana?
Mnie ten temat nie dotyczy ale teraz jak jestem w szpitalu to jedna dziewczyna (leży z innego powodu) jest akurat w 29 tyg i ma konflikt i za jej zgodą oczywiście dali zastrzyk w ramach nfz. Nie wiem czy dlatego że leży w szpitalu to jej przysluguje ale skoro miał być na NFZ to pewnie jest
 
A ten zastrzyk jest też refundowany dla rodzących po raz pierwszy?Aga wiesz przypadkiem czy to jej pierwsze dziecko?

 
aniaAsia222 u mnie też były wykryte torbiele u synka tylko już nie pamietam w którym tygodniu ale bodajze w 13 tygodniu na prenatalnych. Lekarz wtedy powiedział żeby się tym nie martwić bo często to się zdarza i same zazwyczaj się wchlaniaja a po za tym nawet jeśli się nie wchlona to nie wpływa to na rozwój dziecka bo nie jest na nerwach. Jeden torbiel był największy koło 5-6 mm i kilka mniejszych i póki co na przed ostatniej wizycie było widać jeszcze pozostałości tego większego bo się jeszcze nie wchlonal całkiem a na ostatniej wizycie nie można było sprawdzić bo maluszek był źle ułożony. Trzeba być dobrej myśli na pewno się wchłonie do końca ciąży :-)

Dawno tu nie zaglądałam bo dużo na głowie więc nie jestem wstanie nadrobić tych wszystkich stron ale mam nadzieję że nic złego się nie działo przez ten czas i wszystko ok u was :-)
 
A ten zastrzyk jest też refundowany dla rodzących po raz pierwszy?Aga wiesz przypadkiem czy to jej pierwsze dziecko?

Nie jest pierwsze. I nie wiem czy to ma znaczenie. Wydaje mi się ze w tym temacie powinny być już jakieś konkretne informacje dla pacjentow? Lekarze powinni wiedzieć komu to przysługuje. Jej sami zaproponowali, dali do podpisania zgodę i zrobili zastrzyk
 
Idę w piątek do ginekologa na NFZ akurat mam świeże przeciwciała zrobione...muszę się go zapytać co jest grane? Bo ja już 27T mam więc za dużo czasu to mi nie zostalo....

 
Hej dziewczyny macie nas na ból nóg najgorzej to wieczorem

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem o jakim charakterze masz te bóle, ale ja od miesiąca codziennie wieczorem smaruje żelem z kasztanowca i jak narazie uczucie ciężkości i czasami cierpnięcie w nocy ustapily. Generalnie wyciąg z kasztanowca ma za zadanie poprawić ukrwienie.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry