reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja też nosiłam i czasami to fajna sprawa. Wyskoczyć na pocztę, podlecieć do babci. Ale moje dziecko spało tylko w nosidle czy w chuście. W mróz łaziłam 2h po parku bo młoda spała. Plecy mi odpadły.
Chusty są pomocne. Przy goraczkach..
Ale mając kilkoro dzieci ja sobie nie wyobrażam nie oddać czasami młodszego komuś na spacer żeby spędzić czas ze starszą.
A że starszą przez 8 miesięcy mogłam nosić tylko ja ;D
Dalej jak wychodziłam z psem to wrzuciłam ja w chusye. Przestałam dopiero teraz ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom

Mój mąż też nosi, więc będę mogła oddawać mu najmłodsze na spacer bez wózka :D
 
reklama
Moj synek.mial okres ze zasypial tylko w chuście a potem w nosidla ale tylko w dzień na noc by to nie przeszło i tylko łóżko. Ale jak zasnął to spokojnie mogłam odłożyć go do wózka bądź łóżeczka.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć, chyba dołączę[emoji4]. Mam na imie Ewa. Termin mam na 21.06. Dzisiaj zrobiłam test i wynik pozytywny. Ale jeszcze u ginekologa nie byłam. Myślałam że grupy jeszcze nie ma. A tu już 202 str wypowiedzi [emoji16]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej witamy witam :-) im nas więcej tym.lepiej :-)

Jeśli chodzi o chusty to słyszałam że są niezdrowe dla kręgosłupa dziecka. Ja np jestem mimo wszystko bardzo anty jeśli o to chodzi i na pewno chusty nie będę miała.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak poczytałam wstecz i widzę że już szał zakupów zapanował [emoji23] Ja myślę , że kupię jakaś małą gondolę. Mój synek w sierpniu skończył roczek więc zanim młodsze będzie potrzebowało spacerówki, to starszy powinien wyrosnąć. Na to liczę [emoji28]

A co chcecie mieć? Chłopca czy dziewczynkę?

Ja mam nadzieję, że drugie dziecko to też będzie chłopiec. Nie wyobrażam sobie inaczej. Chociaż mąż ma chyba ochotę na córkę [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak poczytałam wstecz i widzę że już szał zakupów zapanował [emoji23] Ja myślę , że kupię jakaś małą gondolę. Mój synek w sierpniu skończył roczek więc zanim młodsze będzie potrzebowało spacerówki, to starszy powinien wyrosnąć. Na to liczę [emoji28]

A co chcecie mieć? Chłopca czy dziewczynkę?

Ja mam nadzieję, że drugie dziecko to też będzie chłopiec. Nie wyobrażam sobie inaczej. Chociaż mąż ma chyba ochotę na córkę [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam 13msc córkę i z wózkami mam nadzieję jak Ty[emoji12] chcociaz ja mam gondole i oddzielną spacerowke.
Ja teraz chce syna a maz znów corke[emoji23]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 13msc córkę i z wózkami mam nadzieję jak Ty[emoji12] chcociaz ja mam gondole i oddzielną spacerowke.
Ja teraz chce syna a maz znów corke[emoji23]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
O to faktycznie podobna sytuacja. Ja miałam pożyczony wózek 2w1, a spacerowkę kupiłam. I teraz dokupie jakaś leciutką gondolę. A zdążyłaś wrócić do pracy? Ja wzięłam 3 mce wychowawczego, bo nie mogłam się rozstać z synem [emoji23] No i już raczej nie wrócę [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej witamy witam :-) im nas więcej tym.lepiej :-)

Jeśli chodzi o chusty to słyszałam że są niezdrowe dla kręgosłupa dziecka. Ja np jestem mimo wszystko bardzo anty jeśli o to chodzi i na pewno chusty nie będę miała.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba wisiadła ;), a nie chusta ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O to faktycznie podobna sytuacja. Ja miałam pożyczony wózek 2w1, a spacerowkę kupiłam. I teraz dokupie jakaś leciutką gondolę. A zdążyłaś wrócić do pracy? Ja wzięłam 3 mce wychowawczego, bo nie mogłam się rozstać z synem [emoji23] No i już raczej nie wrócę [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym musiała szukać bo kilka miesięcy lrzed zajściem w ciaze szukałam ale nie znalazłam nic normalnego i jak już ciąża to bez sensu bylo szukać. Chciałam dwójkę z małą różnicą wieku hehe. A teraz po roku od porodu poszukam czegoś i wiecej dzieci nie chce

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Mecenasowa27 kazdy dobry fizjoterapeta obali ci ten mit. Dziecko ma w chuście dobra pozycję i idealne ułożenie kręgosłupa.
Mi jest obojętne co będzie. Chodź mam przeczucie ze to chłopiec.
Mój synek nie cierpiał wózka dla niego to była kara... a dla mnie spacery z wózkiem były wykaczajace psychicznie to się nie dało....

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry