reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Witam kolejne nowe mamusie [emoji7] jak nas juz dużo się robi [emoji7]

Ja witaminy zaczęłam właśnie brać jakoś +/- na 3 miesiące przed staraniami dokładnie nie pamiętam.
@Zosia933 tak za dałaś to pytanie, że tak trochę zabrzmiało to jakbyś pytała czy w ogóle pozwalamy im do siebie podchodzić [emoji16] oczywiście pisze to tak z przymrozeniem oka [emoji4]

Ja bym musiała zacząć czymś smarować brzuch i piersi bo w pierwszej ciąży mimo że smarowalam to i tak mam masę rozstępów chodź ledwo widoczne są jak ktoś stoi parę kroków ode mnie. Żeby zobaczyć trzeba im się przyjrzeć

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dziewczyny wizytę mam za tydzień.
Ale u mnie lekarz widział krew w macicy koło szyjki.
Ktoś pytał o seks. Mi lekarz powiedział, żeby troszkę zwolnić i dać ciąży szanse się rozwinąć ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale mój jeszcze nie zaczął marudzic ...To nasze pierwsze więc pewnie sie cyka

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziewczyny wizytę mam za tydzień.
Ale u mnie lekarz widział krew w macicy koło szyjki.
Ktoś pytał o seks. Mi lekarz powiedział, żeby troszkę zwolnić i dać ciąży szanse się rozwinąć ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
I ma racje wstrzymaj sie do puki krew nie zniknie



Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i jestem po pierwszej wizycie:) póki co ciąża bardzo młoda. Mam zlecone badania, bez karty ciąży i terminu. Lekarz twierdzi, ze jak na ten etap ( wg. Okresu 6+1 wg lekarza 5+4) wszystko jest na swoim miejscu. Widać pęcherzyk, ciałko żółte i pulsujący punkcik- serduszko:) mam przyjść za 2 tygodnie. Lekarz ma podjac decyzje czy ze względu na poronienie powinnam brać Duphaston.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ale mój jeszcze nie zaczął marudzic ...To nasze pierwsze więc pewnie sie cyka

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ma czego w ciazy tam pochwa jeat nabrzmiala wiec doznania sa lepsze. A jak teraz sie boi to co powie jak poczuje ruchy jak dzidzia kopie to wtedy wie zablokuje;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moje libido tez słabe

A w pierwszej ciazy smarowałam się oliwka dla niemowląt , bambino. Mam jeden rozstęp na tyłku. Teraz tez będę tylko oliwki uzywac


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry