reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

No ja dwa tyg temu plamilam dzis pow ze jeszcze napewno będę plamić bo widać było na usg ze jeszcze są „resztki”...i po przytulankach mogą się nasilić i się mogę wystraszyć wiec mówi ze można przystopować u mnie tez spadło ale za to mąż chodzi biedny :rofl::biggrin2:
 
reklama
No ja dwa tyg temu plamilam dzis pow ze jeszcze napewno będę plamić bo widać było na usg ze jeszcze są „resztki”...i po przytulankach mogą się nasilić i się mogę wystraszyć wiec mówi ze można przystopować u mnie tez spadło ale za to mąż chodzi biedny :rofl::biggrin2:
U mnie właśnie też były jakieś resztki ale lekarz stwierdził że duphaston ograniczenia sprawę i nie będzie plamienia. Póki co jest ok. I mam nadzieję tak zostanie. Mi ginekolog odradzil stosunek teraz bym się właśnie niepotrzebnie nie denwrwowowala plamieniem.

Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
Ja dziewczyny wizytę mam za tydzień.
Ale u mnie lekarz widział krew w macicy koło szyjki.
Ktoś pytał o seks. Mi lekarz powiedział, żeby troszkę zwolnić i dać ciąży szanse się rozwinąć ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie
Co tzn jak widział krew co Ci powiedział?

Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
Tak jest :)
A nawet stale, kiedy nie staramy się o potomstwo również (każda kobieta w wieku rozrodczym, która współżyje i może być w ciąży :) )

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No tak chyba że ktoś się nie spodziewa że będzie miał dziecko bo wszystkie przesłanki ku temu prowadzą. Ja jadłam od kiedy pierwszy raz zrobiłam test ciążowy. W dzień wystąpienia okresu który nie wystąpił.

Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
Moj facet chyba najbardziej zna ten bol bo w pierwszej ciąży 3miesiace celibat przez krwiak a u mnie lezenie non stop

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie
Co tzn jak widział krew co Ci powiedział?

Myśl pozytywnie :) #womanpower
Pytał czy nie plamiłam bo obok szyjki widać płyn.
Ja pierwszą ciąże miałam zagrożoną.. Teraz też nie dane mi być spokojną. Najgorsze, że na wizytę szłam zawsze uśmiechnięta bo czułam się super, a odstawiłam złe wiadomości.
Z mężem nie mogłam współżyć od 14 tygodnia, a wy mi poszecie, że biedni mężowie Wasi po tygodniu czy dwóch ;D

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A z ciekawostek: doktor powiedział, ze małe póki co wyglada jak pierścionek z brylantem :)
1508353804-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry