reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny, ależ macie tempo pisania! Aż nie nadążam z nadrabianiem ;)
W każdym razie jestem po wizycie u ginekologa (w końcu się doczekałam) i okazuje się, że będę jednak majówką, bo wypada mi 6+5/7+0 w zależności od tego czy patrzyć na USG czy OM - to wszystko nieistotne, bo zdecydowanie najfajniejsze na wizycie było ... serduszko [emoji173]️
Będę się więc pewnie przenosić na forum majówek, bo moje dziecko jest za stare na to forum już na tym etapie ;)
Co Ty w ogóle tutaj piszesz? Jakie przenosiny? Jakie za Stare? Połowa z nas urodzi pewnie w maju. Zostawaj z nami
Gratuluję udanej wizyty oczywiście ale z tymi przenosinami to już przesadzilas ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, ależ macie tempo pisania! Aż nie nadążam z nadrabianiem ;)
W każdym razie jestem po wizycie u ginekologa (w końcu się doczekałam) i okazuje się, że będę jednak majówką, bo wypada mi 6+5/7+0 w zależności od tego czy patrzyć na USG czy OM - to wszystko nieistotne, bo zdecydowanie najfajniejsze na wizycie było ... serduszko ❤️
Będę się więc pewnie przenosić na forum majówek, bo moje dziecko jest za stare na to forum już na tym etapie ;)
Kochana gdzie Ty chcesz się przenosić. Przecież to nie ma znaczenia, że Wasz maluch urodzi się w maju, tu byłaś od początku...
 
DareToBe dziewczyny mają rację, nie opuszczaj nas;( Pamiętaj że majówki są o miesiąc do przodu i nie zdołasz ich nadrobić;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
DareToBe dziewczyny mają rację, nie opuszczaj nas ;(.Tym bardziej że majówki są o miesiąc do przodu imię zdołasz ich nadrobić ;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
witajcie dziewczyny!
Czy mogę do Was dołączyć? Ja nadal w ciężkim szoku - ale 3 pozytywne testy to już chyba coś :p Ciąża niespodzianka - ale z mężem się ucieszyliśmy. Termin wypada mi na 13 czerwca. Trochę się martwię bo zupełnie nie wiem jak tam moje tsh (jutro idę na pobranie krwi). Mam nadzieję, że będzie dobrze :)
 
witajcie dziewczyny!
Czy mogę do Was dołączyć? Ja nadal w ciężkim szoku - ale 3 pozytywne testy to już chyba coś [emoji14] Ciąża niespodzianka - ale z mężem się ucieszyliśmy. Termin wypada mi na 13 czerwca. Trochę się martwię bo zupełnie nie wiem jak tam moje tsh (jutro idę na pobranie krwi). Mam nadzieję, że będzie dobrze :)
Hej witaj! Trzymam kciuki żeby wyniki wyszły dobre!

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
witajcie świerzynki

Dziewki wy mi powiedzcie czy ktoras mieszka w uk niech mi ktos jak krowie na rowie wytłumaczy czy ten test nifty gdzie robi sie badania na zespol downa, czy on mi powie juz w około 10-13 tygodniu ciazy czy to chlopiec czy dziewczynka? Jak to mozliwe ze medycyna az tak do przodu, ze jeszcze 20 lat temu matki po smakach kształcie brzucha znały płęc dziecka (w mojej mamy przypadku jedna zmyłka była czyli ja; miałam byc Jacusiem, wyszłą Justynka)
 
reklama
aantalea - ja mieszkam w UK. Nie podadzą Ci płci na tak wczesnym etapie. Nawet jak podają Ci w 20tc (czasami musisz powiedzieć, że chcesz znać) to nadal mówią, że to nie 100% pewne itp. aczkolwiek, jest możliwe aby poznać płeć o wiele szybciej :p jak będziesz miała zdjęcie z USG możesz po nubie poznać... chociaż u mojego syna był nub dziewczęcy :p
 
Do góry