reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dzięki od razu lepiej.
Mam okropnie ściśniety żołądek
Polecacie jakiś kwas foliowy ? Kupię jakiś zaraz po wyjściu z pracy :)
 
reklama
Ja rozstępy to chłonę chyba z powietrza... Więc smarować zacznę się od początku.

Natomiast z innej bajki. To element panikowania ( Mysle ze przez poronienie to będę panikowała na każdym kroku) ale jak u was z objawami? Bo o mnie ... nic. Zupełnie nic. Poza brakiem okresu i pozytywnym testem nic nie wskazuje. A jak u was?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też, miałam ich mnóstwo w 1szej ciąży, teraźniejszości są na szczęście mega widoczne... Ale wyszły na brzuchu i udach od kolan wzdłuż, cały bok na szczęście wewnątrz i teraz nie są bardzo widoczne.
A w całej ciąży przytyłam 9-10 kg.
Ja też jestem po poronieniu i ciągle się martwię :( a z objawów tylko ból skutków i głowy. Póki co :)
Wiem co czujesz Ty i inne e dziewczyny które się martwią.
Ja też co idę do WC to sprawdzam wkładkę i papier czy nie ma m
Plamienia... Tym bardziej że teraz zaczął się 6 tydzień a ja straciłam dziecko na przełomie 6 i 7 tc.
A myśl o tym że było to pod koniec lipca,czyli bardzo nie dawno mnie jeszcze bardziej stresuje...
Na szczęście wszystkie koleżanki w pracy mnie wspierają i mówią że tym razem będzie dobrze
Mówią, że mam iść jak najszybciej po zwolnienie i nie siedzieć w tym syfie, mimo tego że mamy ciężko z personelem i będą miały dużo, zmian bo grafik mamy do końca grudnia już, a nagdodzin u nas nie uznaje dyrekcja...

Rentka witamy bież kwas foliowy zanim pójdziesz do lekarza bo im wcześniej tym lepiej, tak jak napisały dziewczyny
.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki od razu lepiej.
Mam okropnie ściśniety żołądek
Polecacie jakiś kwas foliowy ? Kupię jakiś zaraz po wyjściu z pracy :)
Kup sobie kwas foliowy pod nazwą "folik". Jest najlepszy bo to lek, a nie suplement diety. I łykaj codziennie. U mnie też pierwsza ciąża więc mam pełno wątpliwości, a przeczytanie połowy internetu niestety nie zawsze wychodzi na dobre :p
 
Dzięki od razu lepiej.
Mam okropnie ściśniety żołądek
Polecacie jakiś kwas foliowy ? Kupię jakiś zaraz po wyjściu z pracy :)

Folik to dobra rada. a do lekarza się zapisz się, by sprawdził, czy wszystko ok, np. czy właściwie zagnieżdżone, dostaniesz też skierowania na badania. Zwłaszcza jak masz swojego lekarza to może okazać się, że będziesz musiała trochę poczekać :)
 
Ja biorę folian solgar podobno bardzo dobry ale i drogi bo ponad 50zł za niego płacę ale myślę że skoro wcześniej przed ciąża jego nie bralas to lepiej teraz zainwestować w lepszy kwas. Dla ten polecił mój lekarz ginekolog jak powiedziałam mu że chcemy zacząć starać się o dziecko i po tym co mój organizm przeszedł wcześniej z innymi lekami w walce z trądzikiem i tabletkami anty

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie, ufff... udało mi się nadrobić chyba z 15 stron.
Witam nowe mamusie i gratuluję...
U mnie mdłości zagościły na dobre, nie dość damej diety i głodu, to jeszcze one...
No ale nic czego się nie robi, nie narzekam
A mo i gratuluję udanej wizyty @Mecenasowa27 i serduszka <3
 
reklama
Jejku! Dziewczyny! Wam też się chce tak jeść?
Ja dzisiaj jechałam buty sobie kupić (20 km) i sobie prowiant na drogę brałam! Dobrze ze bardziej mnie ciągnie do owoców niż do słodkiego bo ciężko bym się widziała! ;)
 
Do góry