reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ja póki co mam jakiś balsam z neutrogeny i jak go skończę to myślałam kupić z bio oil tylko zastanawiam się czy warto

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi zapach bio oil nie przypasował, ale koleżanka której go dałam tak była z niego zadowolona, że oprócz brzuszka i twarz nim smarowała.
 
Dziewczyny skłonności do rozstępów są dziedziczne. Jeżeli macie już jakieś to bardzo możliwe że i w ciąży się pojawia. Trzeba smarować wszystko od dysków po kolana. Nie zapominać o tyłku ;).
Poza tym jak tylko poczujecie sedzenie skóry to też smarować..
No i dużo też zależy od tego czy nie rozdajemy się z dnia na dzień..

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja mam ogromne tendencje do tycia i rozstępów. Pilnuje się bardzo żeby nie tyć. W poprzedniej ciąży smarowalam się bio oilem i miałam 5 malutkich kreseczek na tydzień przed porodem. Po porodzie mi wyszło kolejnych 5. Teraz smaruje się olejem kokosowym ale od 2 trymestru zacznę bio oilem.
 
reklama
Ja rozstępy to chłonę chyba z powietrza... Więc smarować zacznę się od początku.

Natomiast z innej bajki. To element panikowania ( Mysle ze przez poronienie to będę panikowała na każdym kroku) ale jak u was z objawami? Bo o mnie ... nic. Zupełnie nic. Poza brakiem okresu i pozytywnym testem nic nie wskazuje. A jak u was?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry