reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja rozstępy to chłonę chyba z powietrza... Więc smarować zacznę się od początku.

Natomiast z innej bajki. To element panikowania ( Mysle ze przez poronienie to będę panikowała na każdym kroku) ale jak u was z objawami? Bo o mnie ... nic. Zupełnie nic. Poza brakiem okresu i pozytywnym testem nic nie wskazuje. A jak u was?


Z objawów to mi brzuch wywaliło :( dosłownie. Chuda nie jestem, na ogół noszę rozmiar 42, ale dostałam takiego brzucha jak w 5-6 miesiącu. Muszę poszukać cm i się zmierzyć, ale to masakra jak wyglądam :( W poprzednim tygodniu musiałam już rzeczy odkładać, bo nie mogłam się dopiąćna brzuchu :(
 
reklama
U mnie do dzisiaj też brak jakich kolwiek objawów. Ale tak mnie zaczynają drażnić zapachy, że odrazu zbiera mi się ma wymioty... Jechaliśmy autem, poczułam zapach spalin na drodze i odrazu nudności - ledwo do domu dojechaliśmy... Ogólnie to mi się odbija i przy tym na wymioty zbiera... Więc z rozpoczęciem 6 tyg zaczynają się nowe objawy ;) jutro idę na kolejną bete ciekawe czy pięknie rośnie.
 
Ja rozstępy to chłonę chyba z powietrza... Więc smarować zacznę się od początku.

Natomiast z innej bajki. To element panikowania ( Mysle ze przez poronienie to będę panikowała na każdym kroku) ale jak u was z objawami? Bo o mnie ... nic. Zupełnie nic. Poza brakiem okresu i pozytywnym testem nic nie wskazuje. A jak u was?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja rozstępy to chłonę chyba z powietrza... Więc smarować zacznę się od początku.

Natomiast z innej bajki. To element panikowania ( Mysle ze przez poronienie to będę panikowała na każdym kroku) ale jak u was z objawami? Bo o mnie ... nic. Zupełnie nic. Poza brakiem okresu i pozytywnym testem nic nie wskazuje. A jak u was?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie objawów też co raz mniej.
Na początku wysypało mnie jak po deszczu, powodowało w podbrzuszu i ciągle chciało mi się skusić. Teraz buzia troszkę się uspokoił, do toalety chodzą zadziej, albo się przyzwyczaiłam, a bzuch nie boli w ogóle.
Piersi chyba za pełniejsze, ale nie bolą..
Dużo rzeczy mnie obrzydza.. Trochę się martwie ale w ciąży z córką w sumie też nie miałam na co narzekać.. oprócz tego, że wyglądała jak pryszczaty kasztan na wykałaczkach..

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewuszki :) a i u mnie bez objawów. Zobaczycie dopadną nas od 7 tygodnia lub kolo 9 największy wzrost hormonu. Zapominam ze w ciąży jestem k co mi się przypomni to sciska mnie w żołądku. Takie uczucie chwilowego przerażenia :p hehe
Co do opieki w uk.... Ja też nie miałam co liczyć na jakiekolwiek zwolnienie a pracowałam fizycznie podnosilam ciężary i pchalam wózek 300kilowy teraz też to,robie ale juz nie 5 dni w tygodniu a tylko,weekendy. Pracowałam w 1 ciąży do 6 miesiąca po czym zaczely mnie bolec bardzo nadgarstki poszlam do lekarza i,okazalo,sie ze mam zespol ciesni nadgarstka dostałam zwolnienie aż do dnia maciezynskiego które wzięłam,sobie jak,najszybciej. Sie dali w,moim przypadku 8 tygodni przed porodem, czyli da sie iść na,zwolnienie. Dzis zaluje ze nie pracowałam dalej bo gdy tylko poszłam na zwolnienie spalam od 22 do 13 jadlam ledwo,sie ruszalam,i przywaliłam ponad 20 kilo. Teraz chce pracować do porodu. Niw chce utyc. Wykupilam dietę z vitalli zaznaczając ze,jestem ciężarną. Troche to nierozsądne bo jednak musze wybierać coś dietetycznego a dzis usiadlam na sofie i zaczelam wyć, łzy sie laly bo mi sie zachciało bigosu a go nie ma. Po 2 minuttach chęć przeszla hehehehe
 
@Asia2104 ja jestem po 3 poronieniach. Panikuje na każdym kroku. Jestem przerażona. Ciągle sprawdzam czy krwi nie ma. Jakiś dramat. Ale objawy mam. Cera brzydka, piersi bolą i mam mdłości i zdarza mi się wymiotować. A i strasznie mnie bolą plecy. Ogólnie fatalnie się czuje.
 
U mnie końcówka 6 tyg a póki co to tylko trochę jakby nabrzmiale piersi, wrażliwe na dotyk brodawki, cera też jakby się trochę uspokaja, czasami podbrzusze zaboli ale rzadko i trochę śluzu białego. Mdłości nie mam jedynie wzdęcia i dziwne odbijanie się po zjedzeniu

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez do ubikacji siusi latam czasem mnie brzuch zaboli i coraz bardziej mnie piersi bolą masakra najgorzej jak ściągałam biustonosz I te plecy. Czasem w głowie się zawróci.
Plamien już nie mam wiec jestem spokojniejsza. Ale powiedzcie mi czy macie jakie upławy ??
 
Cześć dziewczynki. Jestem nowa !
Dziś rano zrobiłam test i są dwie kreski. Zrobiłam kolejny 5 minut później również dwie kreski. Okres się spóźnia ostatni 3.09 :o zeszlam na pewno 15/16.09 bo wtedy był mój maż w domu :D !

Nie wiem co dalej w Internecie tyle sprzecznych informacji ... Na razie wiem tylko ja czy mogę już iść do ginekologa ? Czy to za wcześnie ? Czy kupić kwas foliowy samemu czy dziś umówić się i kupić polecamy przez lekarza. ?

Chyba jeszcze do mnie nie dotało i jestem strasznie spanikowana :o
 
reklama
Nie planowaliśmy :D przyszłam tu, bo jestem przerażona podekscytowana i zdziwiona i wszystko w jednym. A narazie chce zatrzymać to dla siebie bo nie będę mu przez telefon mówiła :) maż wraca w piątek i chyba wtedy mu powiem ...
To moja pierwsza ciąża i nie wiem co i jak A ten Internet .... Dziś się już dowiedziałam takich informacji że nie chce więcej czytać
 
Do góry