reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Którąś mądrą głową czyta tutaj składy leków.
Mój gin nie uznaje suplementów witaminowych..
W pierwszej ciąży nie przyjmowała.. urodziłam córe w 38 tygodniu z wagą 3300 sn.
Teraz jak jetem mamą, jetem zmęczona, niedojadam..
Lecą mi kudły jak po ciąży..
A pierwszej ciąży miałam problemy z żelazem..
Co ty brać? Co jest warte brania bo w tej ciąży czuję, że muszę się wspomóc

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja skoncze 28 lat 25go października . mam taki apetyt że bym zjadła konia z kopytami. Wczoraj gotowałam barszcz na dziś mi został jeszcze to lezalam mężowi Żeby mi w barze kupił kotleta haha ale ja muszę jeść co chwilę bo jak nie jem to strasznie męczą mnie mdłości.
Mam córkę 3lata. Siedzi w pokoju i się bawi a ja chyba sobie utne drzemkę. Chodzę jak pijana dzisiaj.
Odliczam tylko dni do 17 października bo planuje Iść do gina.
 
Ewa a kt tydzień będziesz miała skończony tego 17? Ja chcę iść już we wtorek bo pracuje na nocki, będzie to 5t4d
Co do żelaza to nie pomogę, ja brałam lady vit w poprzedniej ciąży ale nie od początku

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kaana ja polecam prenatal uno a potem duo. Skład fajny bo ma metylowany kwas foliowy. A lekarz kwasu foliowego też nie zaleca? A co do żelaza to w tym prenatal też jest ale polecam sok z buraków czerwonych. 5 łyżeczek dziennie i będzie dobrze.

@ewa66 ja mam też straszne mdłości. Chwilę po jedzeniu jest niby lepiej a po pół godzinie jeszcze gorzej. Pomaga mi trochę imbir zalany ciepła woda. Lubię ten smak a mi ciut lepiejpo tym to pije to ciągle.

Od dziś mam męża na urlopie i cieszę się, że ma w końcu urlop bo już oboje padamy że zmęczenia.
 
Ja też przyjmuje prenatal uno.
Głód również mi doskwiera. Ciągle coś bym jadła. Zmęczenie też daję we znaki ale póki pracuje nie dane mi za dużo odpoczywać.
 
Ewa a kt tydzień będziesz miała skończony tego 17? Ja chcę iść już we wtorek bo pracuje na nocki, będzie to 5t4d
Co do żelaza to nie pomogę, ja brałam lady vit w poprzedniej ciąży ale nie od początku

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie z miesiączki coś ok 8t1d ale że owulacje miałam dopiero 21dnia cyklu to jestem tydzień do tyłu więc liczę że będzie 7t 1d może z czasem ten tydzień różnicy się zredukuje
 
reklama
Jak dobrze że U mnie z apetytem nie ma problemu i jem tak jak zawsze chociaż nigdy nie wiem na co mam ochotę :-) no i mdłości też mnie nie męczą. Jeśli chodzi o witaminy to biorę tylko.kwas foliowy bo nie chce nic brać na własną rękę :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry