reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Aga-sz91 ja w pierwszej ciąży dolaczylam do tego forum. A dokładniej po podjęciu decyzji o staraniach ;) nie żałuję!
Witaj

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Wczoraj miałam usg. Ciąża potwierdzona. Pęcherzyk jest. Nic więcej jeszcze nie było widać. Wg owu to 5t1d. Przyznam szczerze że najpierw się zaniepokoilam chociaż lekarz upewnial że wszystko ok i jest bardzo wcześnie. W necie poszukalam jak to z tym pecherxykiem wygląda i okazuje się że jest bardzo dobrze. Mój ma 5.6mm a wg norm 5t1d 5mm a 5t2d 6mm. Czyli [emoji106].
Z leków biorę duphaston, kwas foliowy, wit D, asmag forte.
Miłego dnia!

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiaa12 mnie też boli ciągle brzuch to tu to tam to uciski to jakieś cmienie itd. W poprzedniej ciąży nic a nic nie bolało... Staram się dużo odpoczywać jak najwiecej i być dobrej myśli... Na tym etapie to chyba nic zrobić nie można. Jak zobaczę serduszko to będę wiedzieć że to chyba normalne.
 
Dziewczyny to normalne, że na tym etapie brzuch pobolewa jak na okres ;). W 5 tygodniu na iść widoczny jest jedynie pęherzyk z zarodkiem. Więc gratulacje! ;*

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny to normalne, że na tym etapie brzuch pobolewa jak na okres ;). W 5 tygodniu na iść widoczny jest jedynie pęherzyk z zarodkiem. Więc gratulacje! ;*

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie widać sam pęcherzyk bez zarodka. Ale to też tak może być na tym etapie jeszcze [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nam jeszcze wesele wypadło za dwa tyg. Iść musimy. Szybciej się zwiniemy i mało będziemy tanczyc.
Ciąża to nie choroba :-) możecie się dobrze bawić do rana tylko niestety Ty bez alkoholu więc mąż będzie zadowolony jeśli masz prawko hehe i ewentualne nie obrzerac się bo jak to na wesel dużo jedzenia a później beda problemy trawienne lub mdłości. My byliśmy na weselu 16 września i piłam a 20 dowiedziałam się ze jestem w ciąży :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam obawy po poprzedniej ciąży jak w 14 tyg wyladowalam w szpitalu z poronieniem zagrazajacym. Trzech lekarzy mnie badalo i kazdy mowil cos innego. To bylo akurat boze cialo.
Ja jestem z tych nie pijacych. Czasami małe piwko i to by było na tyle. Mężowi powiedzialam ze jak nam się uda to on też nie będzie pił. A że wesele mamy jakieś 60 km od nas to tym bardziej nie będzie pił. Nie lubię jeździć nocami bo mnie światła denerwują.
No to wcale się nie dziwie ze wolisz być ostrozniejsza. A wiadomo co się stało że poprzednią ciążę straciłas?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ależ fajnie że coraz nas więcej :D
Kasiaa - co do wesela to na 100% organizm sam Ci powie na ile sobie z tańcami możesz pozwolić :) Myślę, że będziecie się świetnie bawić!
Anabela82 - zazdroszczę tego, że już masz potwierdzenie w USG! U mnie jeszcze 10 dni niepewności...
Zosia933 - ja też mam trochę niższe betaHCG niż dziewczyny, ale póki wszystkie inne objawy wskazują, że ciąża ma się dobrze to nie mam zamiaru się zamartwiać ;) Także uszy do góry! :)

A co do suplementów jakie zażywamy to ja na razie jestem na mega dużych dawkach bo nie mogłam się zdecydować jaki suplement zażywać, więc biorę dwa ;) Po pierwsze Pharmaton Matruelle (fajny bo ma żelazo w składzie, a w poprzedniej ciąży mocno walczyłam z anemią) i DLUX kompleks witamin dla kobiet w ciąży - fajny bo w sprayu pod język i ma niezły smak. A kto wie czy docelowo nie zdecyduję się na jakiś inny (tym raziem już jeden) - w wolnych chwilach siedzę i porównuję składy ;) No i poza tym magnez. Plus zwiększona dawka Euthyroxu bo mam niedoczynność tarczycy.
 
reklama
Kasia przepraszam zrozumiałam z wypowiedzi ze stracilas ale dobrze że wszystko dobrze się skończyło.
Jeżeli chodzi o suplementy to wolę sama na własną rękę nie brać nic. Przyjmuje jedynie cały czas dobry kwas foliowy i staram się jeść więcej warzyw i owoców.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry