reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ale przeciez od sierpnia zostrzyli przepisy i zeby dostać swiadczenie musi chociaz jedna osoba w rodzinie pracowac a jak ktos zje na "kocia łape" to musza być zasadzone alimenta od ojca dziecka by nie bylo pieniedzy nie uwzględnionych w dochodach.
Tego nawet nie wiem :) Nie interesowałam się już jakiś czas.
 
reklama
W Białymstoku dzis bluzke ciazowa wudzialam za 56zl. Normalna cena. Zaleznosci gdzie sie sZuka. W hm kupiłam leginsy za 40zl. Da sie wszytko trzeba szukac
Ja bluzkę ciążową i do karmienia z rękawem 3/4 kupiłam niedawno w C&A za 30zl, więc się, masz rację trzeba szukać ;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja już po genetycznych. Oj przebadala mnie dokładnie :) jeszcze musiała stukac w brzuch bo maluch za diabla nie chciał jej się dobrze obrucic [emoji23] maluszek ma całe 57mm 2 rączki 2 nóżki żołądek nerki mózg 2 uszu piękny nosek no i na 50% chłopak [emoji7] lekarka mi powoedziala ze mogę iść na test pappa jeśli chce bo od lipca tego roku jest darmowy dla każdej kobiety w ciąży. Ja w sumie nie chce iść tylko mąż mi truje tylek i chyba będę musiała się umówić.
A któraś z was pisała o tym jak nie przyjemnie lekarka potraktowała synka,moja wzięła mojego malucha na ręce i na monitorze wszystko mu pokazywała :) następna wizyta 8.01 znowu szybko zleci mi pewnie.
W ogóle pierwszy raz nie miałam najmniejszego stresu przed wizytą :)
1512461012-d986900ed4869e37-aaaaaa.jpeg
1512461043-074d3340c2f20ab2-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobacz załącznik 831271 Jak coś to w lidlu od 11.12 ma być bnielizna ciążowa, dużo tego nie ma ale np rajstopy za 19,99. I ubranka niemowlęce w dwupakach za 19,99 ale chyba jeszcze trochę za wcześnie na kupowanie...?
Też wczoraj widziałam tą gazetkę, nawet sobie przypomnienie napisałam że będą rajstopy i bluzki;)
Co do staników to wymiary mają zawsze standardowe, czyli nie znajdziesz miseczki F, G itp w obwodzie 75 ;/

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja już po genetycznych. Oj przebadala mnie dokładnie :) jeszcze musiała stukac w brzuch bo maluch za diabla nie chciał jej się dobrze obrucic [emoji23] maluszek ma całe 57mm 2 rączki 2 nóżki żołądek nerki mózg 2 uszu piękny nosek no i na 50% chłopak [emoji7] lekarka mi powoedziala ze mogę iść na test pappa jeśli chce bo od lipca tego roku jest darmowy dla każdej kobiety w ciąży. Ja w sumie nie chce iść tylko mąż mi truje tylek i chyba będę musiała się umówić.
A któraś z was pisała o tym jak nie przyjemnie lekarka potraktowała synka,moja wzięła mojego malucha na ręce i na monitorze wszystko mu pokazywała :) następna wizyta 8.01 znowu szybko zleci mi pewnie.
W ogóle pierwszy raz nie miałam najmniejszego stresu przed wizytą :)
1512461012-d986900ed4869e37-aaaaaa.jpeg
1512461043-074d3340c2f20ab2-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Gratuluję! :)
I podziwiam za brak stresu :D
 
reklama
Do góry