reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Będąc na macierzyńskim masz dwie opcje: albo przez cały okres 80%, albo najpierw 100%, a drugie pół roku 60%.
I wtedy robisz tak: pierwsze pół roku wybierasz 100%, a później jak będziesz dostawać 60% będą musieli dopłacić Ci do tego 1000 zł :)
Ja tak zamierzam pokombinować, żeby załapać sie na 500+ na pierwsze dziecko. Tylko zależy, jaką mi średnią na macierzyńskim wyliczą.
Z tym że na 500+ dochód będą liczyć z roku poprzedniego, a nie bieżącego... Także przekalkulować siebie dobrze.
Ja na pewno biorę od razu roczny czyli 80% jak przy córce.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mnie się zachciało pasty z makreli o kt była dziś mowa...;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ryb wędzonych Nam nie wolno? Więc jak robicie / zrobiłybyście? Może z puszki, choć to nie ten sam smak już by był. Ale jakiś czas temu właśnie mialłam mega chęć na rybę wędzona, jak na złość jak weszłam do sklepu świeżutka wędzona makrelka, i jeszcze łosoś....
 
Ale ryb wędzonych Nam nie wolno? Więc jak robicie / zrobiłybyście? Może z puszki, choć to nie ten sam smak już by był. Ale jakiś czas temu właśnie mialłam mega chęć na rybę wędzona, jak na złość jak weszłam do sklepu świeżutka wędzona makrelka, i jeszcze łosoś....
Ryb wędzonych na zimno nie wolno, a na ciepło tak...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
O kurka, Justynka, co się w pracy stało?

O Jezu ale mi podsmażanymi ziemniakami zapachniało :D
Nic się nie stało tylko uzgodnionym z kierowniczka ze już chyba czas bo męczy mnie to stanie i teraz to będę miała 8 h prawie codziennie żeby etat zrobić do końca miesiąca

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bo ja nie w temacie a czemu na ciepło tak a na zimno nie? Może głupie pytanie ale nie mam zielonego pojęcia ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Kiedyś czytałam że na zimno wędzone jak są to nie giną wszystkie bakterie jak listeria, które są groźne dla płodu..
Z tego samego powodu nie można jeść surowego mięsa.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry