reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
@Just&yna masz nadczynność tarczycy?bierzesz thyrozol lub metizol?ja miałam nadczynność tarczycy Ale nie dało rady opanować lekami więc od sierpnia nie mam już tarczycy.aktualnie biore euthyrox 125mg
Ładne już brzuszki macie.ją płaska jak deska.u mnie dopiero 8tc2d
No zanim zdążyłam to brałam 9 miesięcy wyraził 5mg ostatni okres pół i całą tabletkę na przemian .. miałam się zgłosić do wycięcia ze względu na guzy bo nadczynność miałam lekką A po lekach ok. Jak zdążyłam to przestałam brać cokolwiek lekarz mi odstawil ostatnie wyniki pod koniec października miałam tsh 0.146 ulu/ml a ft4 1.760 jesteśmy pod kontrolą następna 11.12 tylko tej znów mi spadło bo teraz mam tyś 0.039 ale w dolnej normie 1 trymestru...trochę jestem zła że endokrynologa mam dopiero za 3 tygodnie

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ach ten słownik zamiast wyraził- thyrazol
Zdążyłam- jak zaszlam
Tylko tej - tylko tsh
Jak jakiś analfabeta ...sorry dziewczyny jeszcze się nie obudziłam [emoji12]
 
A ja wstałam, wysikalam się i wyczytałam że mocz do badania musi być poranny... no to se zrobilam badania:p do tego na różyczki i tokso czeka się 7 dni a wizytę mam za 6.. to zaspalam:/ lekarz nie będzie zadowolony ehhh gdzie ja mam głowę

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja mam dzisiaj niż psychiczny. Bylam u lekarza parę dni temu - fasolka była bardzo ruchliwa, widziałam serducho. Czytałam, że wtedy ryzyko utraty ciąży spada do 3%. Powiedziałam dzisiaj koleżankom z pracy, szefowi - gratulowali, cieszyli się. A ja zamiast być wesoła to się martwię na zapas jak to z nami będzie. Juto zaczynam 9tc. Objawy ciązowe są, zachcianki też. Czasami coś 'zaboli' ale sporadycznie. Co zrobić żeby poczuć się lepiej, wyluzowac?
Z każdym USG będzie Ci lepiej. Ja jak coś jest inaczej i boję się o moje dzidzi to przypominam sobie, że przed poprzednim badaniem też tak się czułam i było wszystko ok. Druga rzecz to taka, że jestem kobietą po stracie i wiem, że jak coś się dzieje to brzuch i piersi znikają znacznie i to bardzo szybko - przynajmniej u mnie tak było bo mam spory brzuch od razu.
 
dziewczyny można do Was jeszcze dołączyć? podczytuję Was regularnie, ale dopiero teraz mam odwagę oficjalnie się "przyznawać", że jestem w ciąży - wcześniej strach, że coś pójdzie nie tak. u mnie dziś 10 + 5 tc, termin mam na 9 czerwca. będzie to moje 3 dziecko. pozdrawiam serdecznie :-)
 
A ja wstałam, wysikalam się i wyczytałam że mocz do badania musi być poranny... no to se zrobilam badania:p do tego na różyczki i tokso czeka się 7 dni a wizytę mam za 6.. to zaspalam:/ lekarz nie będzie zadowolony ehhh gdzie ja mam głowę

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wyniki tokso i różyczki mialam nastepnego dni. Robilam w regionalnym centrum krwiodastwa

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wyniki tokso i różyczki mialam nastepnego dni. Robilam w regionalnym centrum krwiodastwa

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też miałam na drugi dzień ale to zależy od miejsca gdzie robisz badania....A ile trzeba czekać na wyniki cytologii?

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@K28 to faktycznie może być problem z prenatalem. Może są jakieś odpowiedniki tam u Was. Co do swędzenia to faktycznie tak nie powinno być.

Ja rano też mam mały brzuszek a wystarczy, że zrobię parę łyków wody i już brzuch duży. Wieczorem to w ogóle ogromny.

Też biorę euthyrox 25. TSH początkowe miałam 2,94 a po lekach poniżej 1.

Jutro mam prenatalne. Stresuję się trochę.
Ola trzymam kciuki i daj znać proszę jak było. ja też będę robić genetyczne na Kopernika, ale dopiero 29 listopada. Robiłam tam też te badania 2 lata temu i jestem ciekawa czego się spodziewać teraz.
 
Do góry